Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
7 éve 1 hónapja #36210 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Dühöngő
Gnesineau-val egyébként azt játszom, hogy a füstös cirkálókat üldözöm először, a csatahajók ráérnek. Ezzel jót teszek a DD-knek is. Most épp egy Belfast-ot citadelláztam meg, utána a DD ki tudta szedni, meg is köszönte. Egyébként a team többi része is kezd rájönni sokszor, hogy fontos, hogy a füstös cirkálókat izgassák, hogy BB-vel is legyen esély ellene, mert míg füstben van és felé menni, remélve, hogy az elfogy, közben kapni a brutál AP esőt, az nem pálya.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36214 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Dühöngő
És én barom.. mégis elindítom azt a k**va csatát B) (overpen ide/oda, legalább egy 100ezret összekarmoltam a lowiq csapatban...)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36215 Írta: Imre777
Imre777 válaszolt a következő témában: Dühöngő

chapo990 írta: Megértem a hozzáállásodat, de ha mindenki így gondolkodna, akkor aztán tényleg kiszedhetik a bb-ket a játékból :)
Mindegy, most az utóbbi pár napban még sokkal látványosabban nem tudok semmire se jutni pl Bismarckkal (azt húzom most, és eddig eléggé meg voltam vele elégedve) Talán majd kicsit jobb lesz megint. De tuti nem fogok rombolózni, meg ilyenek, inkább a kezem száradjon le :P


Miért kell álandóan ezt a rombolóellenes dumát nyomatni, főleg úgy hogy, még nem tapasztaltad a hajóosztály nehézségeit soha ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36216 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ha nem vetted volna észre, marhára nem a rombolóellenességen volt a hangsúly a beszélgetésben.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #36235 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Dühöngő
Részemről minden tiszteletem annak aki rombolóval tudd eredményesen játszani ;) de azért már túlzás ami időnként folyik :( 12 hajóból 3 BB 4 CA(javarészt füstös) 5 DD :S és mindenkinek a BB az első cél mert méretesebb lomhább így könnyebb kitorpedózni föleg 10KM-ES torpedókal.Esélyed sincs arra hogy levadászd a téged támadót mert nem is látod.Vagy mert füstben áll vagy mert az észlelhetősége mindössze 6-7 km :unsure: és még arról nem is szóltam amit előttem már leírtak.Ráadásul sok pálya rombolónak,cirkálónak kedvez és nem a csatahajóknak :unsure: ha hátrébb maradok akkor az a baj,de ha előre megyek akkor csak azt érem el vele hogy magamra maradok és elvérzek vagy egy torpedófelhő küld a fenékre.
És cirka 3 menet alatt ennyit romlik a játék képességem? Cirka 20000 damage csökenés menettenként?
Furcsa :blink: :sick:
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 1 hónapja Jaszon által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #36237 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Egy 10 km-es torpedófelhőből normál esetben max. 1 torpedót szabad bekapnod... B) :P
Ha észleled a romboló jelenlétét, fordulsz...
BBvel én abba az irányba szoktam elmenni, amerre több saját rombolónk is tart. H legyen felderitő. S ha spotoltak egy rombolót, azt lövöm nem a zsiros BBket...
Utolsó szerkesztés: 7 éve 1 hónapja leopardusz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.449 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.