Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 11 hónapja #39583 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
rombolóval mész, spottávot szigoruan megtartod :evil: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #39590 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Dühöngő

honda írta: Üdv. Valaki legyen szíves nekem elárulni hogy a repedt f@..ba tudok láthatatlan lenni! Köszi


ez a spot táv tényleg fantasztikus dolog elméletben, csak hát a gyakorlatban nagyrészt úgyse maradsz láthatatlan. ha rombolóval mész, még a legjobban, de akkor is jöhetnek a CV kötelékek, BB-k/CA-k felderítő gépei és máris lebuktál. vagy egy még kisebb spottávolságú romboló vesz észre először. állhatsz ugye füstben is, ha romboló vagy olyan cirkáló vagy, de a füst se tesz láthatatlanná, a lövéseid általában elárulják, hol vagy, jönnek a torpedók, ügyesebb playerek eltalálnak lövésnyomok alapján is. szóval a füstben lehetőleg nem megállunk, hanem ide-oda csámpázunk. cirkálóknál is van egy sáv, ahol láthatatlan tudsz lenni, ugye egészen addig, míg nem lősz, utána 20mp míg megint eltűnsz. vagy jól kitaktikáztad/szerencséd van és egy biztonságos sávból tudsz lövöldözgetni és eltűnni, vagy peched van és a fél ellenséges flottát cserkészted be, akik 20mp alatt pont szitává lőnek. a végjátékban, hacsak nem pályaszélén bujkálsz, úgyis mindenki mindenkit lát, szóval már nem fog aggasztani a láthatatlanság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #39602 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Dühöngő

honda írta: Üdv. Valaki legyen szíves nekem elárulni hogy a repedt f@..ba tudok láthatatlan lenni! Köszi


Én tudom a választ!
HA NEM JÁTSZOL NEM LÁTSZOL szerintem ennyire egyszerű a dolog. Te azt gondolod ezek szerint láthatatlan leszel és boldogan lövöldözöd a másikat? Meg kell nyugtassalak szerencsére ilyen a játékban nincsen.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #39606 Írta: honda
honda válaszolt a következő témában: Dühöngő
Van egy Montana és most a német cruisert tolom. A Nürnbergnél tartok. De nem mindegy milyen hajóval megyek. Figyelj KZoli. Egész eddig ugy játszottam hogy a láthatatlan szemétládák szedegettek le. mire becéloztam addigra eltünt. aztán megint látható lett nyomott egy sorozatot aztán megint eltünt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #39609 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Dühöngő

honda írta: Van egy Montana és most a német cruisert tolom. A Nürnbergnél tartok. De nem mindegy milyen hajóval megyek. Figyelj KZoli. Egész eddig ugy játszottam hogy a láthatatlan szemétládák szedegettek le. mire becéloztam addigra eltünt. aztán megint látható lett nyomott egy sorozatot aztán megint eltünt.


Azt te is csinálod csak éppen ott és akkor észre sem veszed.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #39613 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Montanára felteszed az álca modult skillt, lősz, s 24 sec után eltűnsz, lesz vagy 12-13 a spottávod, van idő nyugodtan célozgatni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.433 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.