Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 11 hónapja #39392 Írta: SUNDI1968
SUNDI1968 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Na jó, elég volt a hétvégére,---az összes agyhalott ilyenkor játszik---.Legalább az asszony pajti is örülni fog, hogy nem tolom non-stop . Úgyhogy a hétfői viszlátásra, Jó vadászatot minden magyarnak.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99, Jaszon, SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #39405 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Dühöngő

SUNDI1968 írta: Na jó, elég volt a hétvégére,---az összes agyhalott ilyenkor játszik---.Legalább az asszony pajti is örülni fog, hogy nem tolom non-stop . Úgyhogy a hétfői viszlátásra, Jó vadászatot minden magyarnak.

Megértelek...ma eddig 4 győzelem 10 vereségnél járok,szóval hurrá hétvégi agyhalottakat akarok csak a csapatomba. Igaz tegnap is szopó ágon voltam már. Jó lesz ha holnap+hétfőn is csak nálunk lesznek az agyhalottak...
Persze a Kutuzov vereségben is megtermelte a Battle Of Midway 4 szakaszából az 1 millió kreditet... :unsure:




Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #39426 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ujra csak azt tudom mondani hogy jobban válasszátok meg a csapatotokat, mert amugy hétvégén is a csapatok 50 százaléka győzni fog... :silly:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #39428 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Dühöngő
Szerintem ha a győzelem a cél, akkor sokszor be kell áldozni a sok pénzt, kreditet, sebzést. Természetesen valamikor pont a sok sebzés, kill segít megnyerni a csatát, de ez nem mindig van így. Főleg támogató hajókra igaz, vagy rombolókra, hogy a ott kell hagynod egy zsíros célt, ha a győzelem a fontos. Például rombolóval megesik, hogy foglalsz, felderítesz, füstölsz, segítesz és megnyeritek, de alig tudtál valamit összelőni. Legalábbis nálam. Elmehetek persze magányos BB-kre vadászni és lesz sok dmg, de lehet ezen bukik el a csata.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #39449 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ez is gyönyörű egy 7vége mondhatom ! Csupa fogyatékkal élő csapat, de még eza tetves játék is ellenem dolgozik. CSAK AZ OVERPEN ! De úgy hogy minden barom full broadside. Egy csatában 2 tetves cirkáló is 6-6 overpent kapott semmi mást. Én abban a helyzetben már süllyedek ! Jó hagytam a BB -t megyek DD zni Fletcher. Lassan nyomom a füstöt el is tűnök erre 5 km ről köcsög NC telibe lő 4 találat le is vette a háromnegyed HP-t és AP -vel lőtt ! Neki persze nincs overpen rohadjon meg ez a tetves játék !!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #39473 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Dühöngő
3 vesztes csata után egy jónak ígérkező a Zao-val.Erre a Shimakaze rombolónk engem öl meg....Csupa idiot,és afk állandóan....
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.460 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.