Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 4 hónapja #47895 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Dühöngő
Akinek van jozan paraszti esze az 3000 csata utan magatol is megtanult volna jatszani legalabb kozepes szinten. Akinek nincs meg a magahoz valo arra meg hiaba pazarlod az idod.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #47899 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Dühöngő
Kileptem, nem szabad jatszani. Nem tudom mi tortent ezzel a jatekkal (jatekosallomannyal), mintha a vilag osszes szellemi fogyatekosa egyszerre kezdett volna el wowsozni az elmult napokban. Itt mar epp elhagytam C-t vagy 4 perc utan, mert folyamatos CV detect mellett, nulla support nelkul lehetetlen barmit is csinalnom. A meccs vegeredmenye a terkepen van elrejtve.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #47901 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Mydgard írta: Kileptem, nem szabad jatszani. Nem tudom mi tortent ezzel a jatekkal (jatekosallomannyal), mintha a vilag osszes szellemi fogyatekosa egyszerre kezdett volna el wowsozni az elmult napokban. Itt mar epp elhagytam C-t vagy 4 perc utan, mert folyamatos CV detect mellett, nulla support nelkul lehetetlen barmit is csinalnom. A meccs vegeredmenye a terkepen van elrejtve.


Érdekesen „helyezkedik” a csapatod... védik az egyetlen megmaradt északi szigetet tán?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #47902 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Dühöngő

Szete58 írta:

Mydgard írta: Kileptem, nem szabad jatszani. Nem tudom mi tortent ezzel a jatekkal (jatekosallomannyal), mintha a vilag osszes szellemi fogyatekosa egyszerre kezdett volna el wowsozni az elmult napokban. Itt mar epp elhagytam C-t vagy 4 perc utan, mert folyamatos CV detect mellett, nulla support nelkul lehetetlen barmit is csinalnom. A meccs vegeredmenye a terkepen van elrejtve.


Érdekesen „helyezkedik” a csapatod... védik az egyetlen megmaradt északi szigetet tán?


Szerintem hajokirandulasra indultak a fenti Nagy-Szigethez. :lol:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 4 hónapja Mydgard által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #47930 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Dühöngő
Na most már dühítő :angry: Megint 140k damage és megint vereség :( Persze amikor ép hogy meg van 40000 sebzés akkor persze nyerünk :sick:


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #47948 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Dühöngő
Az embernek a jatektol is elmegy a kedve.
5. napja vereseg hullam(11/10, 8/7, 8/4-ebbol 2 operation ami nyert, 12/10) es a mai eddig 4/3 vereseg.
Plusz 5 ddvel csapatonkent nekem magyaraz a halott dd hogy miert he-vel lovok Cesareval a dd-re.
En es egy masik BB az 5bol 4 ddt kiszedtunk(2-2) mert a dd-k elmentek kekszet kapalni a szomszed mezore es nem volt mas aki megtegye.
Felallas csapatonkent: 1 cv, 5 dd, 1 ca, 5 bb.
A vegen az AP meg folyamatosan pattogot a Kaiserrol, de ez is az en hibam. Meg kellett volna inkabb citadellaznom biztos a dd-ket.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 4 hónapja AtuqShaman által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.455 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.