Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
5 éve 10 hónapja #53401 Írta: Fujipapa
Fujipapa válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mindig is egy fénypontja volt a napomnak, mikor kulturált környezetben külditek el egymást melegebb éghajlatra. :woohoo:

Most is igy van ez. De ami igaz, az igaz! :whistle:

Köszönöm szépen!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81, Jaszon, bontottcsirke, Storm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #53402 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Egyzerűen nem tudok győzni Yamato-val tegnap este óta. Bármit csinálok ellenem van a játék annyira látszik. Gyulladok mindentől, belémsalvo znak olyat hogy háromnegyed HP nak annmyi. Csapattársak 0 IQ sok. Mindig IOWA vagy Hindenburg az utolsó nálunk. Mit tudnak csinálni ??!! Azért túlzásnak tartom hogy Bismark is 4 szer gyújt ki másodlagossa. Összesen 7 tűzem van egy csatában.....én meg van hogy sorozom a BBt eloltja, utána meg nem tudom gyújtani, nekem meg kétszeres tűzeket raknak...
Én meg ezzel kevés vagyok....


Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 10 hónapja Tomc által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #53404 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Dühöngő

Tomc írta: Egyzerűen nem tudok győzni Yamato-val tegnap este óta. Bármit csinálok ellenem van a játék annyira látszik. Gyulladok mindentől, belémsalvo znak olyat hogy háromnegyed HP nak annmyi. Csapattársak 0 IQ sok. Mindig IOWA vagy Hindenburg az utolsó nálunk. Mit tudnak csinálni ??!! Azért túlzásnak tartom hogy Bismark is 4 szer gyújt ki másodlagossa. Összesen 7 tűzem van egy csatában.....én meg van hogy sorozom a BBt eloltja, utána meg nem tudom gyújtani, nekem meg kétszeres tűzeket raknak...
Én meg ezzel kevés vagyok....



Szép meccs.
Próbálj szakaszolni. Ha van veled 1-2 ember aki nem full béna az sokat jelent. Nagyobb esélyed lesz úgy nyerni. :)
Utolsó szerkesztés: 5 éve 10 hónapja bontottcsirke által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Tomc

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #53408 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő

bontottcsirke írta:

Tomc írta: Egyzerűen nem tudok győzni Yamato-val tegnap este óta. Bármit csinálok ellenem van a játék annyira látszik. Gyulladok mindentől, belémsalvo znak olyat hogy háromnegyed HP nak annmyi. Csapattársak 0 IQ sok. Mindig IOWA vagy Hindenburg az utolsó nálunk. Mit tudnak csinálni ??!! Azért túlzásnak tartom hogy Bismark is 4 szer gyújt ki másodlagossa. Összesen 7 tűzem van egy csatában.....én meg van hogy sorozom a BBt eloltja, utána meg nem tudom gyújtani, nekem meg kétszeres tűzeket raknak...
Én meg ezzel kevés vagyok....



Szép meccs.
Próbálj szakaszolni. Ha van veled 1-2 ember aki nem full béna az sokat jelent. Nagyobb esélyed lesz úgy nyerni. :)



Köszi !. Igen én is élveztem a meccset ennek ellenére. Csoda, hogy eddig is húztam mert kb 4 hajó lőtt engem, kettőt double strike -oltam meg egy párat még süllyesztettem, mert meglett a kraken. Szakaszolni jó lenne de egyik ismerősöm se nyomja a gamet sajnos. :dry: De tényleg felfogni se tudom hogy Xes meg IX-es hajókkal hogy lehet utolsónak lenni top tier ben....néha én is belefutok de ezek.....hihetetlen.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 10 hónapja Tomc által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53409 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Dühöngő
3csata,3 igen megalázó bukta..( igen,jogosan ugathatok a top 4-ből mindegyikben)csupa használhatatlan igazi fa.szfej.köszönöm wg!igazi szórakoztató élmény,igazi kikapcsolódás!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53410 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Én meg a top1 ből általában nyugi. Most Missourival voltam első. Egyedül foglaltam az ellen bázisát 3 an meg végignézték, ahogy egy Gearing elfoglalja a miénket előbb, pár ponttal győztek. GG retardáltak. Ja és 70% körüli HP val BBk. Nagyon elegem van hogy ennyire nem engedi hogy győzzek főleg jó csatákban. Most is 2 hit-eltem full HP ról egy Mino-t egy másikat is leszedtem egy Citával. NAgyszerű érzés volt hátsó toronnyal Missouri -val 3 lövedék mind a 3 vízvonalban találta el ...sülyedt :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.474 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.