Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
5 éve 9 hónapja #53889 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Jól van, megint egy jó nap, Indianapolis-szal kezdek, 2/2 bukó, egyik t9, másik t8 mm, top3-ban vagyok mindkét alkalommal, 90k és 64k sebzéssel...
Utána DM-mel nyerünk, majd tartottam egy szünetet, gépet is kikapcsoltam, aztán megyek egy kört Montanaval, bukó, de ez most mi a franc?



Chatre írtam volna valamit, de véget ért a meccs, amit NYERTÜNK VOLNA, HA nem ölik le magukat az emberek, mert 3 bázisunk volt, 950 pontnál voltunk, de aztán egyesével lelövették magukat az emberek, utolsó előtti voltam...
Szép, kövi meccs meg ez:





Jól van akkor, ha nem akarsz betölteni, akkor hagyom a francba, feladatkezelővel bezártam, de mi ez az error?



Tegnap meg valamiért minden meccsen volt 1 v 2 alkalommal, hogy 20 másodpercre totál leállt a kliens, vagyis se hang, se kép mozgás nem volt, majd a számlálón láttam, hogy a megállás pillanata után az aktuális számra tér rá, ez kb 20 másodperc volt. Gép restarttal megoldódott, de wtf (2x jött elő ez a gond)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja #53900 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ez jó kör volt, mi a franc ez a sok lepattanó? Xd



Ágyúja is, néha elég pontos, máskor meg mintha beadná a szokásos randomot, hogy körbelövi az ellent....

Kifogtam 2 magyar kollégát egyik meccsen:



Végig hátul voltak, nyomni kellett volna ott az oldalt, de ők visszafele fordultak, majd mentek előre egyk icsit, majd megint ivssza a sarok felé, jól van. Egyik csapattárs rájuk nézet, kb 500 csata/fő és 44-48% winrate. Meccs elejénél rájuk írtam ,hogy esetleg megindulnának, de egyikük írta, hogy nem a bb-k dolga előre menni. Igazat is adnék ennek, HA nem t7-8-as bb-kkel lennének és az ellennek csak egy gneisenau, 1 scharnhorst, 1 dimitri meg valami 1 v 2 töltelék hajó lett volna még, ÚGY, hogy közben jöttem a csapattársak is... Közben engemet szétszedtek, de a nagyobb gond egy dd volt....
Kövi kör, ugyanez a pálya, de 90k sebzéssel, győzelem, jól van Xd
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #54049 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Dühöngő
Egy átlagos meccs a Yamával... Bemegyek meccsre, a mi CV-nk TK-zná saját magát, de bannoják, és az enemy Midway steamroll-ol minket.... 0 xp
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #54061 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Dühöngő
Amikor ez a hatodik a mai nap, amely nap sokadik ilyen hetek óta, ami 7.5-7.7 óta sorozatosan így fordul elő , komolyan gondolkodom, hogy ezt most minek is...

És tök mindegy melyik oldalon vagyok...
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #54068 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Úgy utálom, mikor megkapom ezt a 30%-os daily winrate-es napokat, mert túl jó voltam pár napig...




Első hipper meccsen még krakenem is volt, csak full hp-s bismarck, és full hp-s gnei meccs végén az oldalunkon csöppet furcsa...

meg a szokásos 12-3 állások...
Jó, pár nap és visszaáll a winrate, csak most olyan érzésem van, hogy cw-re is hatott...
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #54094 Írta: Olajuwon
Olajuwon válaszolt a következő témában: Dühöngő
Köszönjük Alabama...
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.557 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.