Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
5 éve 9 hónapja #53840 Írta: 66AlexHUN
66AlexHUN válaszolt a következő témában: Dühöngő
Szép estét...

Ha szabad hozzászólnom... Mindenkinek suverin joga eldönteni milyen hajóval játszik és értelemszerű
hogy mindnek megvan a maga előnye és hátránya. Ha azt sugalljuk hogy a választás mögött az ember
személyisége bújik meg csak részben igaz de ez nem csak a játékokra vonatkoztatható. Személy szerint
a csatahajókat és a hordozókat preferálom a cirkálókkal elboldogulok a rombolókhoz már úgy mond
"öreg" vagyok az 51 évemmel az nekem túl gyors. Én sem kedvelem ha valaki elbújik a sziklák mögé
és onnan pufogtat de ez is egyfajta stratégia és ha beválik miért ne tehetné. Voltam már itt és játszottam
több mint 2 évig majd letöröltem és most újrakezdtem. Sokat nem változott a játék menete be kell valljam
ez számomra azért csalódás de ebben a műfajban pillanatnyilag még ez a legelviselhetőbb, Nekem
sokkal inkább kérdéseim lennének szubjektív megközelítésből tekintettel a hajó osztály választásából
fakadóan de az itt olvasottak arra késztettek hogy ide írjak. Az egyik a láthatóság és láthatatlanság ami
nagy dilemma még most is a másik pedig a lószerek limitáltságának a hiánya. Előbbi egy másfajta
habitussal felvértezett ember számára nem csak hogy ingerlő de mérhetetlenül dühítő lehet. Sokszor
szaladok bele én is torpedókba úgy hogy a rombolót 8-9 km távolságból látom aztán csak akkor bukkan
fel amikor 4-5 km-re van és a vonzáskörzetemben nincs saját csapat társam ezért is állok értetlenül a
probléma előtt felemelt kézzel. De mit lehet tenni az ember benyeli a békát és játszik tovább. A másik
ami azért aggaszt mert a realitástól igen távol áll a lőszerek mennyisége. Olyat én még nem láttam
sehol hogy egy cirkáló pld egy meccs alatt ami lehet 15 vagy 20 perc csatától függően annyi lőszert
használjon amit a valóságban 3 hajó sem cipel magával. Ugyanígy van ez a rombolók esetében is és
játszottam egy másik játékkal a Steel Ocean-nal ahol limitálva voltak a lőszerek. És mily érdekes ha
már a hordozókat nézzük ott is limitáltak az egységek kvázi talán ez is egyfajta megoldás lehetne a
problémára. Szeretném kihangsúlyozni hogy sokszor lubickolok a víz alatt a felbukkanó torpedók miatt
ami olykor 8-9 km távolságból csap le és hajót a közel-távolban látni nem lehet. Viszonyítva a térkép
nagyságát kissé ésszerűtlennek és logikátlannak találom de ez is mind az összes többi észrevételem
abszolúte szubjektív. Ha egymást kritizáljuk szerény véleményem szerint az nem segít éppen ellenkezőleg. Bocsánat csupán még egy gondolat... olvastam szintén hogy találati ráta és lejátszott
csaták. Előbbiről már előre mosolyogva megjegyezném egy csatahajóval kisebb az esély a találatra
mint a másik két osztálynál Lejátszott csaták ez is érdekes hisz több mint 2 év után ismét nekiláttam
hogy eljátszogassak ezzel a játékkal és ebből semmit sem lehet leszűrni. győzelmi arányok ez is
furcsa megközelítés. Részemről ha lehet és tudok másokon segíteni akkor oda veszem az irányt és az
egyáltalán nem érdekel hogy elsüllyedek vagy sem ha az segít a csapatnak akkor azt fogom tenni...
Egy példa ebből.... 2 cirkáló egy csatahajó az egyik cirkálót elsüllyesztettem a másikat megsebeztem
a csatahajónak pedig nekimentem így 2 hajó bugyborékolva merült el igaz velem együtt de a csapatnak
többet segítettem ezáltal. Ezt csak azért hogy érthető legyen a statisztika csak számadat ami közel s
távol nem feltétlen hogy azt tükrózi ami egy "játékosban" rejlik. Ha van valakinek érdemi hozzászólása azt örömmel olvasnám mellőzve az iróniát és hasonló társait. Mindenkinek további szépeket.
Alex!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Gaga
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 9 hónapja - 5 éve 9 hónapja #53843 Írta: Gaga
Gaga válaszolt a következő témában: Dühöngő
van baj nem pici
Utolsó szerkesztés: 5 éve 9 hónapja Gaga által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja - 5 éve 9 hónapja #53844 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Dühöngő
b

66AlexHUN írta: Szép estét...
Ha szabad hozzászólnom... Mindenkinek suverin joga eldönteni milyen hajóval játszik és értelemszerű
hogy mindnek megvan a maga előnye és hátránya. Ha azt sugalljuk hogy a választás mögött az ember
személyisége bújik meg csak részben igaz de ez nem csak a játékokra vonatkoztatható. Személy szerint
a csatahajókat és a hordozókat preferálom a cirkálókkal elboldogulok a rombolókhoz már úgy mond
"öreg" vagyok az 51 évemmel az nekem túl gyors. Én sem kedvelem ha valaki elbújik a sziklák mögé
és onnan pufogtat de ez is egyfajta stratégia és ha beválik miért ne tehetné. Voltam már itt és játszottam
több mint 2 évig majd letöröltem és most újrakezdtem. Sokat nem változott a játék menete be kell valljam
ez számomra azért csalódás de ebben a műfajban pillanatnyilag még ez a legelviselhetőbb, Nekem
sokkal inkább kérdéseim lennének szubjektív megközelítésből tekintettel a hajó osztály választásából
fakadóan de az itt olvasottak arra késztettek hogy ide írjak. Az egyik a láthatóság és láthatatlanság ami
nagy dilemma még most is a másik pedig a lószerek limitáltságának a hiánya. Előbbi egy másfajta
habitussal felvértezett ember számára nem csak hogy ingerlő de mérhetetlenül dühítő lehet. Sokszor
szaladok bele én is torpedókba úgy hogy a rombolót 8-9 km távolságból látom aztán csak akkor bukkan
fel amikor 4-5 km-re van és a vonzáskörzetemben nincs saját csapat társam ezért is állok értetlenül a
probléma előtt felemelt kézzel. De mit lehet tenni az ember benyeli a békát és játszik tovább. A másik
ami azért aggaszt mert a realitástól igen távol áll a lőszerek mennyisége. Olyat én még nem láttam
sehol hogy egy cirkáló pld egy meccs alatt ami lehet 15 vagy 20 perc csatától függően annyi lőszert
használjon amit a valóságban 3 hajó sem cipel magával. Ugyanígy van ez a rombolók esetében is és
játszottam egy másik játékkal a Steel Ocean-nal ahol limitálva voltak a lőszerek. És mily érdekes ha
már a hordozókat nézzük ott is limitáltak az egységek kvázi talán ez is egyfajta megoldás lehetne a
problémára. Szeretném kihangsúlyozni hogy sokszor lubickolok a víz alatt a felbukkanó torpedók miatt
ami olykor 8-9 km távolságból csap le és hajót a közel-távolban látni nem lehet. Viszonyítva a térkép
nagyságát kissé ésszerűtlennek és logikátlannak találom de ez is mind az összes többi észrevételem
abszolúte szubjektív. Ha egymást kritizáljuk szerény véleményem szerint az nem segít éppen ellenkezőleg. Bocsánat csupán még egy gondolat... olvastam szintén hogy találati ráta és lejátszott
csaták. Előbbiről már előre mosolyogva megjegyezném egy csatahajóval kisebb az esély a találatra
mint a másik két osztálynál Lejátszott csaták ez is érdekes hisz több mint 2 év után ismét nekiláttam
hogy eljátszogassak ezzel a játékkal és ebből semmit sem lehet leszűrni. győzelmi arányok ez is
furcsa megközelítés. Részemről ha lehet és tudok másokon segíteni akkor oda veszem az irányt és az
egyáltalán nem érdekel hogy elsüllyedek vagy sem ha az segít a csapatnak akkor azt fogom tenni...
Egy példa ebből.... 2 cirkáló egy csatahajó az egyik cirkálót elsüllyesztettem a másikat megsebeztem
a csatahajónak pedig nekimentem így 2 hajó bugyborékolva merült el igaz velem együtt de a csapatnak
többet segítettem ezáltal. Ezt csak azért hogy érthető legyen a statisztika csak számadat ami közel s
távol nem feltétlen hogy azt tükrózi ami egy "játékosban" rejlik. Ha van valakinek érdemi hozzászólása azt örömmel olvasnám mellőzve az iróniát és hasonló társait. Mindenkinek további szépeket.
Alex!




1.Az egyik a láthatóság és láthatatlanság ami
nagy dilemma még most ....

Mire gondolsz. Aki tisztában van azzal hogy hogy működik a játék annak nincs gondja a hajók, torpok felderítésével. Aki meg nincs az meg kérdezzen a dühöngés helyett ;)

2. is a másik pedig a lószerek limitáltságának a hiánya.
Senki sem mondta hogy ez szimulátor vagy ilyesmi. Ha ezen akadsz fent akkor ez nem neked való. ;)

3. Bocsánat csupán még egy gondolat... olvastam szintén hogy találati ráta és lejátszott
csaták. Előbbiről már előre mosolyogva megjegyezném egy csatahajóval kisebb az esély a találatra
mint a másik két osztálynál
Oké itt nem tudom mit szeretnél bizonyítani. Hajótípusonként is eltérő, azonban játékosonként is.......... :dry:

4. Egy példa ebből.... 2 cirkáló egy csatahajó az egyik cirkálót elsüllyesztettem a másikat megsebeztem
a csatahajónak pedig nekimentem így 2 hajó bugyborékolva merült el igaz velem együtt de a csapatnak
többet segítettem ezáltal. Ezt csak azért hogy érthető legyen a statisztika csak számadat ami közel s
távol nem feltétlen hogy azt tükrózi ami egy "játékosban" rejlik.


Akkor magyarázd meg kérlek az egyes játékosok közötti WR különbséget. És a szerencsésebb, jókor volt jó helyen, wg így akarta stb sámán, jós, önigazoló válaszokat hagyjuk. LOGIKUS, TÉNYEKKEL alátámasztott választ adj kérlek. :)

Ha van valakinek érdemi hozzászólása azt örömmel olvasnám mellőzve az iróniát és hasonló társait. Mindenkinek további szépeket kívánok én is. :cheer:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 9 hónapja bontottcsirke által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja #53845 Írta: 66AlexHUN
66AlexHUN válaszolt a következő témában: Dühöngő
Köszönöm szépen igazán kellemes volt olvasni a választ a feltett kérdésekre. Igazad lehet ez egy játék ami oly messze távol.....a valóságtól..... Öntsünk tiszta vizet a pohárba nem dühöngtem és ugyan had ne mond
meg nekem hogy mi az amivel az időmet töltöm. :P Nem bizonyítok semmit csupán gondolkodom.... Való igaz a gép generál sok mindent mint pld a kezdeti elhelyezkedést és egyebet ezen felül pedig egyértelmű hogy ha már programot nézünk a gép majd eldönti eltalálod-e vagy sem ergo nem emeltem senkit piedestalra és nem is hurrogtam le valamint senkit sem minősítettem. Játékostól változó eltérő stílustól is függ és boldoggá tenne a tudat ha a burkolt személyeskedést kioktatást mellőznénk. Én nem vagyok már gyerek ezt a kort is meg kell élni csak játszom de az életem nem ebből áll. :) További szépeket...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja #53852 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ez csak egy válasz volt. Én aztán nem mondom meg hogy mit csinálhatsz vagy mit nem. Életkor meg annyira nem érdekel hogy elképesztő. Szerintem itt senkinek sem ez az élete. ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja - 5 éve 9 hónapja #53857 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

66AlexHUN írta: Szép estét...

Ha szabad hozzászólnom... Mindenkinek suverin joga eldönteni milyen hajóval játszik és értelemszerű
hogy mindnek megvan a maga előnye és hátránya. Ha azt sugalljuk hogy a választás mögött az ember
személyisége bújik meg csak részben igaz de ez nem csak a játékokra vonatkoztatható. Személy szerint
a csatahajókat és a hordozókat preferálom a cirkálókkal elboldogulok a rombolókhoz már úgy mond
"öreg" vagyok az 51 évemmel az nekem túl gyors. Én sem kedvelem ha valaki elbújik a sziklák mögé
és onnan pufogtat de ez is egyfajta stratégia és ha beválik miért ne tehetné. Voltam már itt és játszottam
több mint 2 évig majd letöröltem és most újrakezdtem. Sokat nem változott a játék menete be kell valljam
ez számomra azért csalódás de ebben a műfajban pillanatnyilag még ez a legelviselhetőbb, Nekem
sokkal inkább kérdéseim lennének szubjektív megközelítésből tekintettel a hajó osztály választásából
fakadóan de az itt olvasottak arra késztettek hogy ide írjak. Az egyik a láthatóság és láthatatlanság ami
nagy dilemma még most is a másik pedig a lószerek limitáltságának a hiánya. Előbbi egy másfajta
habitussal felvértezett ember számára nem csak hogy ingerlő de mérhetetlenül dühítő lehet. Sokszor
szaladok bele én is torpedókba úgy hogy a rombolót 8-9 km távolságból látom aztán csak akkor bukkan
fel amikor 4-5 km-re van és a vonzáskörzetemben nincs saját csapat társam ezért is állok értetlenül a
probléma előtt felemelt kézzel. De mit lehet tenni az ember benyeli a békát és játszik tovább. A másik
ami azért aggaszt mert a realitástól igen távol áll a lőszerek mennyisége. Olyat én még nem láttam
sehol hogy egy cirkáló pld egy meccs alatt ami lehet 15 vagy 20 perc csatától függően annyi lőszert
használjon amit a valóságban 3 hajó sem cipel magával. Ugyanígy van ez a rombolók esetében is és
játszottam egy másik játékkal a Steel Ocean-nal ahol limitálva voltak a lőszerek. És mily érdekes ha
már a hordozókat nézzük ott is limitáltak az egységek kvázi talán ez is egyfajta megoldás lehetne a
problémára. Szeretném kihangsúlyozni hogy sokszor lubickolok a víz alatt a felbukkanó torpedók miatt
ami olykor 8-9 km távolságból csap le és hajót a közel-távolban látni nem lehet. Viszonyítva a térkép
nagyságát kissé ésszerűtlennek és logikátlannak találom de ez is mind az összes többi észrevételem
abszolúte szubjektív. Ha egymást kritizáljuk szerény véleményem szerint az nem segít éppen ellenkezőleg. Bocsánat csupán még egy gondolat... olvastam szintén hogy találati ráta és lejátszott
csaták. Előbbiről már előre mosolyogva megjegyezném egy csatahajóval kisebb az esély a találatra
mint a másik két osztálynál Lejátszott csaták ez is érdekes hisz több mint 2 év után ismét nekiláttam
hogy eljátszogassak ezzel a játékkal és ebből semmit sem lehet leszűrni. győzelmi arányok ez is
furcsa megközelítés. Részemről ha lehet és tudok másokon segíteni akkor oda veszem az irányt és az
egyáltalán nem érdekel hogy elsüllyedek vagy sem ha az segít a csapatnak akkor azt fogom tenni...
Egy példa ebből.... 2 cirkáló egy csatahajó az egyik cirkálót elsüllyesztettem a másikat megsebeztem
a csatahajónak pedig nekimentem így 2 hajó bugyborékolva merült el igaz velem együtt de a csapatnak
többet segítettem ezáltal. Ezt csak azért hogy érthető legyen a statisztika csak számadat ami közel s
távol nem feltétlen hogy azt tükrózi ami egy "játékosban" rejlik. Ha van valakinek érdemi hozzászólása azt örömmel olvasnám mellőzve az iróniát és hasonló társait. Mindenkinek további szépeket.
Alex!



Üdv!
Ez nem szimulátor, ne kezeld úgy ;) (remélem nem gond a tegező hangnem.)

A lőszermennyiség nagyon relatív, hiszen a valóságban jóval több kis egység cikázott adott esetben, majd abba hagyták az üldözést , feltankoltak és gyepálták tovább egymást.
Egy Iowa osztályú csatahajón pl 1000 darab feletti főlöveg muníció volt. Annyit azért nem lehet elpuffogtatni egy csata alatt. ;)

Ha ez a játék szimulátor lenne, kettő gond merülne fel:

Még nagyobb különbség a játékosok között , tier 6 felett meg nagyjából egy klánnyi játékossal kellene küzdeni, mert nem lenne kedve senkinek hozzá.

Hirtelen ennyi. :) ;) További jó játékot!
Utolsó szerkesztés: 5 éve 9 hónapja Rallyefan81 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.463 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.