Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

Több
5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #53587 Írta: sgt_dog
sgt_dog válaszolt a következő témában: Dühöngő
Én jelentkeztem a tesztelős mókára,majd jelentek :) kíváncsi vagyok milyen lesz, se a wot,se a war thunder nem jött be konzolon.Pc-n mindkettőt max. közepes grafikán játszottam,konzolon már túl sok volt a fű,meg a bokor,sokszor csak akkor vettem észre az ellent,ha már a számban volt :lol: A zoom is pocsék, modulra célozni szintén csak nagyon közelről tudtam.Az irányítás meg....daru-,bobcat kezelők előnyben :lol: Persze az is benne van,hogy én voltam béna :lol: remélem ez jobb lesz...
Utolsó szerkesztés: 5 éve 10 hónapja sgt_dog által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53607 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Dühöngő
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Acetil_coenzim_A, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53608 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Dühöngő


ST, German battleship Prinz Eitel Friedrich, Tier VI

Hit points – 52 300. Plating - 25 mm. Armor belt – 300 mm. Torpedo damage reduction – 27%.

Main battery - 4x2 350 mm. Firing range – 17.8 km. Maximum HE shell damage – 4000. Chance to cause fire – 27%. Maximum AP shell damage - 10500. Reload time - 24 s. 180 degree turn time - 30 s. Maximum dispersion - 241 m. HE initial velocity - 815 m/s. AP initial velocity - 815 m/s. Sigma value – 2.0.

Secondaries - 8х2 105 mm, range - 5,0 km, Maximum HE Shell Damage - 1200, Reload Time - 3,4 с. 14х1 150 mm, range - 5,0 km, Maximum HE Shell Damage - 1700, Reload Time - 7,5 с.

AA defense - 12х1 20 mm, range - 2,0 km, damage per second - 36. 8х2 37 mm, range - 3,5 km, damage per second - 21. 8х2 105 mm, range - 4,5 km, damage per second - 134.

Maximum speed - 28 kt. Turning circle radius - 800 m. Rudder shift time – 14,0 s. Surface detectability – 12,4 km. Air detectability – 12,4 km. Detectability after firing main guns in smoke – 11,0 km.

Available consumables:

Slot 1 - Damage Control Party

Slot 2 - Repair party

All stats are listed without crew and upgrade modifiers but with best available modules. The stats are subject to change during the testing.

Please note that the information in the Development Blog is preliminary.
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A, llw99, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53618 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Dühöngő
ST, French battleship Jean Bart, tier VIII

Hit points – 69 000. Plating - 32 mm. Armor belt – 330 mm. Torpedo damage reduction – 32%.

Main battery - 2x4 380 mm. Firing range – 24.5 km. Maximum HE shell damage – 5400. Chance to cause fire – 36%. Maximum AP shell damage - 11900. Reload time - 30 s. 180 degree turn time - 36 s. Maximum dispersion - 306 m. HE initial velocity - 830 m/s. AP initial velocity - 830 m/s. Sigma value – 1.8.

Secondaries - 12х2 100 mm, range - 5,0 km, Maximum HE Shell Damage - 1400, Reload Time - 3,0 с. 3х3 152 mm, range - 5,0 km, Maximum HE Shell Damage - 2200, Reload Time - 12,0 с.

AA defense - 14х2 57 mm, range - 4,5 km, damage per second - 357. 12х2 100 mm, range - 5,0 km, damage per second - 178. 3х3 152 mm, range - 5,0 km, damage per second - 25.

Maximum speed - 30 kt. Turning circle radius - 850 m. Rudder shift time – 16,0 s. Surface detectability – 15,9 km. Air detectability – 14,2 km. Detectability after firing main guns in smoke – 15,0 km.

Available consumables:

Slot 1 - Damage Control Party

Slot 2 - Repair party

Charges 1 and 2 for Repair party II;
Slot 3 - Main Gun Reload Booster

Slot 4 - Engine Boost

All stats are listed without crew and upgrade modifiers but with the best available modules. The stats are subject to change during the testing.

New consumable Main Gun Reload Booster are added in game for testing.

Reload Time of the Main Caliber -50%;
Duration 30 s;
Cooldown 120 s and 80 s for Main Gun Reload Booster II;
Charges 2 and 3 for Main Gun Reload Booster II;
Main goal of the new consumable get a chance for ship's owner boost for a small period of time reload main guns and fire a final salvo.


Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99, VoiceOfTheVoiceless

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #53625 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Oh, t7-es brit dd-t, (Lucky) Jervist is tesztelik



(kancolle Jervis a lenti)
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 10 hónapja Grievous által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: VoiceOfTheVoiceless

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53629 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Dühöngő

Grievous írta: Oh, t7-es brit dd-t, (Lucky) Jervist is tesztelik
(kancolle Jervis a lenti)


Amúgy devblogon kint van az egész brit romboló vonal. Nem teszem ki egyesével.
facebook link
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.316 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.