Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

Több
3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #64372 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Grievous írta: SPEE?!

De , ha a 11-es szinten meglesz, akkor miért maradna a szárazdokkban?
Utolsó szerkesztés: 3 éve 10 hónapja Rallyefan81 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64374 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ismét egy jó videó.

Érdemes elolvasni a videón a megjegyzéseket és persze a hozzászólásokat is.

Sok-sok igazságot fedeztem fel bennük, amit nem ártana az egyedül, hősiesen előretőrő és elmerülő játékosok is megnéznének, elolvasnák és tanulnának belőle. Talán akkor panaszkodnák tele a különböző fórumokat az OP CV megjegyzéseikkel.

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #64376 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Szeretem a Toptier videóit, mert szépen elmagyarázza, hogy mit miért csinál és abból lehet tanulni. Egyébként nagyon jól játszik is, ésszel nyomja és nem az eszetlen dmg farmolás a cél.

Abszolút egyetértek ami a videóban van, mind a MM, mind az op cv részről. Nem kell ahhoz lemmingtrainbe menni, hogy ne tudjon támadni a cv. Használni lehet a szigeteket fedezék gyanánt, kifordulni (amikor torpedózik azért érdemes nem más elé befordulni, mert a min 1 cita kellemetlenebb mint az a pár ezres sebzésű torpedó). Ha páran összeállnak, esetleg a cirkálók segítik a csatahajósokat vagy az elején a rombikat akkor már nem is olyan op. Amúgy meg ezt az OP dolgot bárkire lehet mondani aki jól játszik valamivel. Tudjuk az adott hajó erősségeit és gyengéit, azt kell használnunk vagy kihasználnunk ellene.
Utolsó szerkesztés: 3 éve 10 hónapja Lord által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 10 hónapja #64377 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ezt csak úgy itt hagyom...


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64378 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Dühöngő
Hajnalban én is belefutottam a Slava-ba ;) Bár ott elsőnek cincálták szét :whistle: érdekes most bírt a csapat fokuszált tűzet lőnni :whistle:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #64379 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő

Jaszon írta: Hajnalban én is belefutottam a Slava-ba ;) Bár ott elsőnek cincálták szét :whistle: érdekes most bírt a csapat fokuszált tűzet lőnni :whistle:


Nálunk is, az én oldalamon volt és spottoltam meg védtem a mi rombolónkat és akkora fókuszt kapott mint a ház. A rombolónk is őt torpedózta, én is őt torpedóztam, mert nagyon jött előre, a többiek gyújtották és a fél csapattal sikerült lenyomni már az elején. Amint meglátták a csapattársaim egyből fókuszt kértek rá :D

Remélem ezekből a pár perces csatákból a wg leszűri, hogy a SLAVA korántsem olyan kemény hajó ezért buffolják még párszor :D :woohoo:
Utolsó szerkesztés: 3 éve 10 hónapja Lord által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.310 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.