Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #64248 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő

Shardik4 írta: Amig nem verjük ki miatta a balhét addig ezt csinálják .
Liberális banda "jaj gonosz nácik , japánok ,olaszok " te meg csak játszanál de ezeket úgy lenerfelték hogy szarok lettek . Mikor elkezdtem játszani azért minden ágban volt egy pár ütös hajó . Most meg ...


Azért a németek most sem olyan gyengék. A csatahajók a frigyesig nagyon jók, cirkálóból a roon meg a hindi bindi és a német dd az 5km-es szonárral nekem bejöttek. A bismark az iszonyatos szórása ellenére az egyik kedvenc hajóm. A graf zeppelin viszont egy másodlagos hajó repülőkkel :D arra sok panaszt hallottam, hogy gyengék a repülői, a goku nekem borzasztó volt, papírból és száraz gallyakból rakták össze azt a hajót, sosem hiányzik róla a tűz :D overpen király, de legalább lassú. A másodlagosai meg tier 10-ben nekem használhatatlanok voltak, nem tudsz olyan közel kerülni, hogy ne égessenek le közben. Vannak akik nagyon jól tudnak vele menni én megutáltam a csatahajózást meg a tier 10et vele.

Ha összességében nézzük akkor a többi nemzet hajóihoz képest jók a németek, más nemzetnél is vannak ratyi hajók amivel még nem mentél de másnak borzasztó. Én inkább azt emelném ki, hogy a többi nemzethez képest az orosz ág erősebb és jobb és mikor kihoznak egy prém hajót akkor gondolkodás nélkül op-ra csinálják és onnan szedegetik vissza lassacskán viszont egy német új prém hajónál már 4szer nerfeltek mielőtt kiadták volna. Majd meglátjuk milyen lesz. Az Agir-ra kíváncsi vagyok, a Siegfredre meg hát nincs az az isten, hogy én resarch pontokat gyűjtögessek :D
Utolsó szerkesztés: 3 éve 10 hónapja Lord által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #64250 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Dühöngő
:angry:
Utolsó szerkesztés: 3 éve 10 hónapja Shardik4 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 10 hónapja #64251 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Én azt tapasztaltam, hogy amikor nézegettem más nemzet hajóit akkor mindig irigykedtem az adott nemzet hajóinak tulajdonságára. (erő, hp, lövedék, pontosság stb) Sokszor elképzeltem, hogy milyen jó lenne nekem ez meg az de amint kipróbáltam tapasztaltam, hogy más tulajdonságokban viszont rosszabb vagy nem az én stílusomhoz fekszik. Ekkor állapítom meg, hogy összességében jól döntöttem anno mikor a németeket választottam. (elfogult vagyok a németekkel) :) A gneise valóban ratyi volt (ki kell emelni, attól, hogy randomban szerintem szar, rankeden meglepően nagy taktikai előnye van a páncélja, manőverezőképessége és gyorsasága miatt) de a német teknőspáncélzat strapabíró hajókká teszik a csatahajókat a gyorsabb újratöltésről nem is beszélve. Tier 8 felett ég mint a reistag meg a lövedékeknek is nagy a szórása de jó kis hajók azok. A cirkálókról meg csak annyit, hogy én sem szerettem velük játszani, mert nem tudtam velük rendesen menni :D néztem streameket és onnan tanultam meg, hogyan kell játszani a sebességgel, fordulni, lőni, kihasználni az előnyöket. A félig üres félig teli pohár hasonlat jut eszembe. Sokáig az előbbiként gondoltam rá de magas tierben már inkább az utóbbi. Arról nem is beszélve hogy a német cirkálók hülyebiztosak :D azokkal érdemes elkezdeni ha valaki meg akar tanulni cirkálóval játszani. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64252 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nagyjából egyetértek. A Bayern kifejezetten jó,a saját tierben maximum még,az orosz Bb(nem jut eszembe a neve),ami hasonlóan vaddisznó. Gnei-vel akkor leszel sikeres,ha felismered,hogy olyan ,mint a Hood,vagy a Sári ,tehát egy mozgékony zsebcsatahajó.mint egy nagyra nőtt cirkáló.Nem szabad vele úgy játszani,mint egy Nagatoval vagy Coloradoval...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #64254 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Igen a gnei egyesíti magában a csatahajó és a cirkáló hátrányait . De a túl oldalt szinte mindig rendes csatahajó van és így még jobban látszik . Mint Hofi mondta " Mikor lenne áram szünet ,hát persze hogy este mert akkor legalább látszik ."
Na mindegy a legutobb mikor német hajót osztotak a Prinz Eitel Friedrichet az sem gyanusitották meg hogy jó hajó lenne . Küldiben nem szoktak nagyon jól szerepelni . Randomban meg elvétve látni és ott sem ijesztő .
Utolsó szerkesztés: 3 éve 10 hónapja Shardik4 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #64256 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Shardik4 írta: Igen a gnei egyesíti magában a csatahajó és a cirkáló hátrányait . De a túl oldalt szinte mindig rendes csatahajó van és így még jobban látszik . Mint Hofi mondta " Mikor lenne áram szünet ,hát persze hogy este mert akkor legalább látszik ."


Gnei, Scharn nem BB hanem páncélozott cirkáló.
Ezt fel kell fogni, elfogadni.

Cirkálóknál nekem a Roon nagy szerelem, más rühelli (Jaszon? :D) és lenézi.
Königsberg, Nürnberg , Hipper is nagyon jó, A Horthyné által megkeresztelt Prinz meg a hp töltő miatt okoz meglepetést, mert relatív ritka. Az is nagyon bejön.
Nürnberg Szovjet zászlós verziója is jó természetesen.

A 7-es nagyon vélemenyés ott. Hülye ívben lő, amolyan amerikai stílusban. Biztos a neve zavarta össze a készítőket... :silly:

Japánoknál kb az összes dd jó.
Utolsó szerkesztés: 3 éve 10 hónapja Rallyefan81 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.382 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.