Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja - 3 éve 9 hónapja #64692 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Clan Battle CV boycott

www.reddit.com/r/WorldOfWarships/comment...n_battle_cv_boycott/

Nem értem, hogy a játékosok miért vannak ennyire a cv ellen. Annyi nerfen estek már át és még itt jön majd az ap bomba nerf is (már leírtam korábban a véleményem miért tartom feleslegesnek) és a cv spot rendszer ami órási hatással lesz a rombolóvadászatra nem a pozitív értelemben. Most meg az ap rakétás kevés sebzésű torpedós német cv ág. A hordozónak taktikai szerepe van, sokan nem végzik a dolgokat és a cirkálók is már 20-21 km-ről gyújtogatnak, egy csatahajó védtelen a romboló ellen. Az másik dolog, hogy spot sebzést nem számít bele a wg a base xp-be és a nagy sebzésekre sem ad sokat. A base xp adása vagy spórolása nincs közvetlenül hatással a játék során a csatában, ezért gondolom, hogy ez csak egy puszta szívatás. Andurin77 mondta, hogy vagy vegyék ki vagy hagyják meg de ez az indokolatlan nerfeléseknek semmi értelme azon kívül, hogy tapasztalt hordozósok is kezdenek kiábrándulni. Ott van annyi frusztráló hajó, annyi eset amikor egy romboló lebont egy csatahajót, a csathajóknak a lövedékei felét overpen a másik felét meg 50-50%-ban a lebattanó/beletörő és pen adja ki. Nonszensznek tartom, hogy full broadside-ban lévő nehézcirkálókon 4-5 ezer sebzésem van az overpenek miatt, ő meg szemből (a toronypáncélzattal ami a hajó legerősebb páncélja) rámbasz 12-14 ezer sebzést. A he spammer hajók, a gyújtások, a játékosok akik ignorálják a feladatukat és mindenki arra a kurva sebzésfarmolásért megy be és leszar mindenki. Ezek gáz dolgok, ezek azok amik elveszik az ember kedvét a játéktól. Hidd el, nem az zavar amikor 2 ezer sebzéses torpedótalálat vízbetörés nélkül talál be, mert egy helyben állsz egy hajóval,mindezt tier 10-ben. Mindig az a kurva cv, report ha jól játszott, report ha szarul, report ha nem segített egyedül nekem a pálya másik oldaláról vadászokkal. Report szarért hugyért. A többiek a játékost büntetik, nem a wg-t. Mellesleg a cv rework előtt az egész pályát spot alatt lehetett tartani és sokkal nagyobb sebzéseket lehetett kiosztani. Azzal nem volt probléma de ami most van azzal igen.

Ami a kláncsatákat illeti, abszolút egyetértek, hogy NE legyen cv. Kisebbek a pályák, összedolgozik a csapat, megvan a taktika és az izgalom. A cv pont ebbe rondít bele és ahogy a cikkben is szerepel, unalmassá válik és elrontja az élményt. Ha kapásból felspottolnak mindenkit abban nincs már olyan taktike, erőből, skillből nyomják át. Aki nézett streameket profi kláncsatákról az tudja miről beszélek. A cikk érdekes, egyetértek vele részben és meglátjuk mennyire jön majd ez össze. A játékosokat ismervén inkább kiszedik azt a 20x200 aclkt vagy mennyit és inkáb beleszarnak ebbe is. Ez az a hozzáállás ami miatt a wg nem veszi figyelembe a játékosok véleményét és mindent le tud nyomni a torkunkon. Már aki nem törli a játékot a picsába.
Utolsó szerkesztés: 3 éve 9 hónapja Lord által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64699 Írta: Campista
Campista válaszolt a következő témában: Dühöngő
Van 45k csatám Wot-ban nagy klánokban játszottam artyval elbaszták azóta nem wotozok!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja #64712 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Z52-el megyek csatázni és 3 pecig vagyok bent minimális sebzéssel, foglalás nélkül úgy, hogy én vagyok a first blood. Nyertünk de ezzel a szutyok eredménnyel 1251 base xp-m van. Bezzeg amikor Midway-el megyek 120k sebzés feletti kört defended ribbonokkal akkor meg 700 base xp körül kapok. Annyira igazságtalan és nevetséges ez a győzelem után kapott base xp a teljesítmény helyett.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64724 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Lord írta: Bezzeg amikor Midway-el megyek...


Mennyinkábbfutni... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64728 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Lehet jelentkezni szuperteszternek, bár kicsi az esély
:woohoo:

forum.worldofwarships.eu/topic/137955-ap...uper-tester-program/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja #64729 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.306 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.