Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

Több
3 éve 9 hónapja #64740 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ha nem vagy elég ideges, vagy csak hiányzik a tankos játékból a színes varázslat, akkor használj Potato Alert-t!

Külső alkalmazás, mivel -számomra érthetetlen okokból - nem engedélyezi az efféle, beépített dolgokat a játékfejlesztő az EU szerveren. Azt csak halkan jegyzem meg hogy az orosz szerveren meg igen.

Na szóval. Külső alkalmazás. Szép szines. Lehet csata előtt, közben és utána is dühöngeni, mert így meg úgy.

Feltelepítettem, ki próbáltam.

Hű meg ha, de nekem CV játék közben nincs időm lapozgatni, meg a statisztikákat nézegetni.

Ez a tevékenység a csatahajósok játékába fér csak bele. Két farok vakargatás és kattintás (érts: lőtt egy sortüzet az ágyúival) között rá ér statisztikát nézegetni. Addig sem a hordozót próbálja távirányítani.

Ez amolyan teszt üzem volt nálam. Menet közben gyorsan beállítottam, közben azért próbáltam hasznos tagja is lenni a társadalomnak. Utána persze hagytam a fenébe, mert baromira vesztésre álltunk.



Végül mégis csak nyertünk. Külön figyelmet szenteltem a lilacsoda játékosnak. Érezze a törődést.



.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja #64754 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
5 hajóval leáll szemben (köztük Monti meg Yamato), fókuszolják és hatodiknak a hordozó is beszáll a buliba és nem tudják kiszedni. Ő meg megy előre és négyesével veri a citákat. Megjegyzem, mindenki broadsideban állt ennek a buzi hajónak de akkor is. 6 hajó nem tudott vele mit csinálni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64755 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Szép, új hajó.

Így kell beetetni a közönséget, hogy vegyék, vigyék, mintha ingyen adnák.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64758 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nem ez az új 10-es ág vége?
Mert akkor biz' ingyen van....

Andurin77 írta: Szép, új hajó.

Így kell beetetni a közönséget, hogy vegyék, vigyék, mintha ingyen adnák.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja #64761 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő

Rallyefan81 írta: Nem ez az új 10-es ág vége?
Mert akkor biz' ingyen van....

Andurin77 írta: Szép, új hajó.

Így kell beetetni a közönséget, hogy vegyék, vigyék, mintha ingyen adnák.


De az, ettől még lehet rá pénzt költeni. Amikor olykor megnézem az igazán skilles játékosok profilját és épp nincs elrejtve akkor tapasztalni, hogy valaki 100 valamennyi csatából már Montánánál tart. Plussz ott vannak az új ágak mint ez is, konténerek vétele, prém konténer vétel stb. Amikor az eu romboló ág volt a 94 ezer dublonos valamivel akkor fél órára rá már lehetett látni olyat aki östergötlanddal rohangál. Majdnem egy havi fizut elvert rá úgy, hogy pár héttel később ingyen is kihúzhatta volna. Kinek mi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja #64765 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Olasz romboló? Az én oldalamon volt, nem nagyon torpedózott ebből gondolom, hogy kicsi a torpedó hatótávja. Viszonylag nagy spot range miatt inkább a francia rombolókhoz tudnám hasonlítani. Amikor rám jött akkor meg kicsit lassúnak éreztem a torpedóit. Sap lövedékkel lőtt, rám nem tudott sokat sebezni de nagy rombolóvadász lehet. A füstje sem volt egy percekig ücsörgős típus. Na mindegy, majd meglátjuk.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.354 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.