Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

Több
7 éve 1 hónapja #36234 Írta: Get200
Get200 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, zstorok75, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #36248 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Tegnap letelt a prémiumom és nem hosszabbítottam meg. Eddig prémiumos voltam,de kicsit elegem lett,pl ebben az évben 0 azaz nulla szuperkonténerem volt,napi 2 nyitása mellett (hétvégi napokon 3 is megvan). Ki lehet számítani,hogy bőven 100 felett vagyok mióta szuperkonténert nem tudok kapni,pedig 95%-ban "próba szerencsézek". Gábor szakasztársamnak ebben az évben már 6 szuperje volt, prémium nélkül. Nem tőle sajnálom,csak kicsit zavaró,hogy 100 felett 1 db szuperkonténert (kb 120-140 konténer volt ebben az évben) nem tud dobni a rendszer. Ezért most lehet abba hagyom a prémium tagságot. Erre persze tegnap este rögtön elkezdett a rendszer bombázni, 1-2 csatánként ezekkel az üzenetekkel. Van kb 1400 dublonom, kicsit erre utaztak ezekkel az üzenetekkel. Csak az 1 napos ingyenes ajánlatot fogadtam el.
Csak érdekes,hogy amikor prémiumos voltam,sosem jött ilyen üzenet,hogy pl "kösz,hogy prémiumos vagy adunk +1 nap prémiumot" például 2-3 havonta. Nem sokat oszt vagy szoroz +1 nap prémium egy,eddig szinte minden hónapban prémiumot fizető játékosnak,csak tudjátok a szándékra célzom. Most hogy nem vettem prémiumot,már csalogatnak vissza,kapok engedményes vagy ingyenes prémium nap/hét lehetőséget. Érdekesek... :lol:



Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 1 hónapja llw99 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon, 9laurus9, SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36254 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Dühöngő
sajnos a prémium semmilyen hatással nincs az esélyekre, akár konténer, akár RNG :)
csak az kredit és XP hozamra...
de az igaz, hogy akinek régóta van, néha honorálhatnák valamivel (pl. prémium hajók olcsóbban).
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36263 Írta: Get200
Get200 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Idén?! Én tavaly októberben kaptam egy Texast. Azóta semmi.. Ez kb 300 konténer..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36268 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Dühöngő
amúgy fura az eloszlása ennek a véletlennek.... persze nem kizárt, csak fura. (nekem egy hét alatt volt 3 szuper, előtte-azóta semmi)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #36270 Írta: zstorok75
zstorok75 válaszolt a következő témában: Dühöngő
OFF:
Úgy látszik a WG-nek is ugyan az az ügyfélpolitikája, mint az OTP-nek... :(

A meglévő ügyfelek addig nem érdekesek, amíg látnak belőlük pénzt és fizetnek.
Viszont irdatlan mennyiségű pénzt költenek az új ügyfelek megszerzésére illetve a régiek visszacsábítására... :sick:

Ez a kapitalistább országokban, kicsit másként működik... :cheer:
A meglévőknek szinte szó szerint "kinyalják" a s...ét csak, hogy még véletlenül se forduljon meg a fejükben, hogy a konkurenciához viszik a pénzt... ;)

Hát, azt hiszem az a 40+ év lemaradás, leginkább a gondolkodásban nyilvánul meg... :(

Egyszer talán (100 év múlva) ök is/mi is eljutunk ide... :evil:
OFF VÉGE:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 1 hónapja zstorok75 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun, Szete58, llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.420 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.