Prémium repülőgép-hordozók

Több
7 éve 9 hónapja #23582 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Hatalmas segítséget jelent a Saipan, mert képezhetem vele az Essex kapitányát, próbálom kifehéríteni a skilleket, illetve gyűjtöm a pénzt a Roon-ra. Hozzá teszem, most- hogy meg van a +1 gépes skill, használhatóbb. Ki próbáltam vadász setup-al is, az ellenfelem megszólalni sem tudott. De azért torpedózni jobb :cheer: csak kurva szélesen dobja a torpedókat, mindazt a hármat :lol:

Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 9 hónapja - 7 éve 9 hónapja #23807 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
A csatát majdnem elbuktuk, az ellenfél komoly pont előnyben volt és tolta a cap-et. Sajnos a Lexi csak volt, de nem tom minek (vadász setup-al jött be), eleinte a légi fölényért ment a harc, amiben 29 vadászt lőttem le, mellette 21 torpedóvető gépet és pár bombázót, mindezek mellett kiment 17 torpedó találat, 2x3 gépes kötelékkel. Azért vagyok erre a csatára büszke, mert szó szerint lehoztam a csatát.

Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 9 hónapja GaiusHun által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 8 hónapja #24143 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Sajnos egy ember nem képes ellensúlyozni egy csapat hülyeségét (kértem, jelöltem, hogy azt a hajót támadják, amit már sebeztem, ááá, fölöslegesen pofáztam) de itt majdnem sikerült, ha kapok még 3-4 percet, lehozom a csatát, basszus, ennyin múlott.... pedig elég hátrányos helyzetben voltam, a Ranger vadász setup-al jött be, szóval szó szerint át kellett verekednem magam a célig, sajnos az elején elcsesztem a rárepülést a Ranger-re ... volt is következménye. Mindenesetre feljebb toltam a Saipan sebzési szintjét... a végén csatahajókkal tüzeltek rám, én meg bujkáltam....

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 7 hónapja #26383 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Bakker, lassan csak én posztolok ide? Senkinek sem kell Saipan??? Pedig jó a cucc, olyan csata döntő hajócska. Csapat csaták miatt visszavásároltam a Lexington-t, egy Cleveland kapitányt képeztem és skilleztem át, majd a Saipan-al elkezdtem kifehéríteni. Szóval hiányzik a 5. skill, a +1 gépes.
Momentán itt rohangáltam egyik helyről a másikra, mivel mindig volt olyan csatahajó, ami áttöréssel fenyegetett. Szóval repülgettem ide oda, és kikaptam az éppen fenyegető veszélyt. Amint látjátok a kapitányi képzésen felül azért keres is a kicsike. Amúgy csodálkozom, hogy japó prémium cv még nem került piacra. ui: nem volt nagy sebzés, de a lényeg, itt a tűzoltáson volt a hangsúly.




A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 7 hónapja #26411 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Én el szoktam olvasni, meg kacérkodtam is a hajóval, hogy majd training room-ban kiismerem, de aztán mindig rájövök, hogy a többi hajóra sincs elég időm, úgyhogy a prém CV és általában a CV-zés kimarad.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 7 hónapja #26416 Írta: DragonZ
DragonZ válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Én szintén ,de a prémium fiókom és 3500 dublonon kívül nem veszek semmit sem . A Tirpitz is elég sokat pihen a kikötőben , mert a japán bb és dd ág van folyamatban. ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.284 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.