Prémium repülőgép-hordozók

Több
6 éve 10 hónapja #39770 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Ismételten egy-két Kaga kör, azzal a különbséggel, hogy ez most egy képzés alatt álló kapitány, szóval eddig 7 skillpont van rajta. Kicsit feljebb toltam a top sebzést a hajóval, ami- úgy vélem bőven magasabb lesz, még szokjuk egymást. Azonban mind két kör, CV kill :evil:
1.





2.



A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7, Mydgard, SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39993 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Időközben gondolkodtam, hogy milyen szép is, amikor pl 2vs2 cv-s meccseken az egyik oldalon egy Saipan, a másikon egy Kaga (a skillel ami ellen repcsik alapján boostol). Milyen jó is bármely másik cv-nek, aki a Saipan mellett van..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39995 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók

ledgeri írta: Időközben gondolkodtam, hogy milyen szép is, amikor pl 2vs2 cv-s meccseken az egyik oldalon egy Saipan, a másikon egy Kaga (a skillel ami ellen repcsik alapján boostol). Milyen jó is bármely másik cv-nek, aki a Saipan mellett van..


Nos, ha a Saipan azzal van elfoglalva, hogy lemészárolja a Kaga vadászait, akkor addig a Kaga egy támadásból süllyeszti a Saipant

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40199 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Újra Kaga, rankedre képzek egy kapitányt, szóval hat kill :lol: pedig az ellenfelem vadász setup-al tolta... hamar ki is lőttem... utána meg banzaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :evil:




A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, llw99, Jaszon, SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40213 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Egy kérdés:
Pár napja egy t5-7-es csatában volt, ahol Texasunkat kicsapta egy saipan, írta, hogy OP a 9-es gépei miatt. Most a saipan vehető OP-nak? Biztos van valami gyengéje, ismerve a wows-ot. (próbáltam meggyőzni, hogy nem OP, de nem tudtam mivel :D )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40214 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
rettentő gyorsak és erősek azok a 9es vadászok :angry: . Talán a torpedói gyengécskék, de a bombázói ujra nagyon erősek s sokan vannak :angry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.277 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.