Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?

Több
8 éve 8 hónapja #3925 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?

Teguz írta: Sziasztok!

Összehoztam egy Hosho-ra valót és mentem vele pár kört és hát nem érzem túl jónak a japán hordozókat vagy csak én vagyok nagyon béna(valószínű)


te vagy a béna :D

japóval Shokakunál vagyok,és sokkal erősebbnek érzem őket mint az amikat, viszont Hiryu feléig kb el se bírtam volna képzelni, hogy vadász nélkül játsszak.
4-6 tierben vadász azért van, hogy 1. spotoljon. 2 mutogasd hogy van, emiatt nem mer olyan nyugodtan támadni. 3. ha te támadsz, akkor nyugodtan menj neki az utolsó pillanatban az ellenfél vadászának, ők ha hatan vannak, le fognak lőni értelemszerűen :) viszont nem marad lőszerük a bombázóidra

bombázó folyamatos bevetésen van ugye, de a vadász ha már nem kell, nyugodtan spotolhat rombolót, csatahajót, bármit

4-5 tierben nagyon kevésnek talállom a repülők számát, ha lelövik őket, akkor macera.

nagyon nagyot fordul viszont a CV játék 7-8-n, itt nem tudsz japán vadászt vinni magaddal, hiszen brutálisan durva lesz a légvédelem, nincs időd finomkodni. 15-20 gépet fogsz bukni minden támadással, ha csak 4 századod van, 16 gép, egyszerűen kevés. nem fogsz tudni kárt okozni, semmit...

16 géppel az elején el se jutsz egy cirkáló által védett CV mellé, 24 gép a minimum. amit lelőnek az utolsó szemig, de nem érdekes, hiszen 3 komplett 24 gépes támadóhullámot tudsz fellőni, sőt akit lelőnek teljesen,azzal megspórolod a hazautat is...

ez a japán ág, de hozzátéve, hogy egy nyolcas Shokaku mibe is kerül...

megveszi az ember fillérekért, 10 milla.
bombázó 2*880k,fedélzet 1 milla. ha vadászt is szeretnél, +700k.

upgrade, flight control, 500k, erősebb repülőőágyú, 125k,
esetleg ha sok a lóvé, kevésbé gyulladjon/gyorsabb fordulás, 250k
+10% rejtőzködés, 2 milla, 15%-s kisebb gyulladás/süllyedés 1 milla

utolsó hajótest, nagyobb légvédelem, 1,4 milla

jó cucc, 15 milla, fullos 19 milla, ha el nem számoltam valamit :D

az üzemeltetés háát, az filléres torténet megint :) 40k a repülőpark, ezt bukni fogod minden egyes csatában, ha a hajót is, az további 100k...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jacktor, Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #3928 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?
von Kurz!
Hát most kicsit elveted a nagyobb tier-ben lévő CV-zéstől a kedvem…
Mondjuk az elfelejtetted említeni, hogy ezek mellé, menyit keresnek. De az úgy is egyén függő.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #3934 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?

hadtjuk írta: von Kurz!
Hát most kicsit elveted a nagyobb tier-ben lévő CV-zéstől a kedvem…
Mondjuk az elfelejtetted említeni, hogy ezek mellé, menyit keresnek. De az úgy is egyén függő.


egyénfüggő ugyan, de nem látom azt, hogy mint wotban hogyan lehet pénzt keresni.

rengeteg xp-t kapok, es általában akár nyerünk akár nem cv-vel első 3-ban vagyok akkor is, pláne akkor :) ha shokakuval megyek hatosok ellen...

a torpedóid sebzése folyamatosan kisebb lesz, 4-5k körüli most 7-8 tier hajók ellen
a bombázóid kapnak sebességet+hp-t, hamarabb odaérnek, és nem lövi le őket a légvédelem
+ tartalék gépet doszt, nem emléxem hogy a 72 repülő ne lett volna elég a végéig

de tulajdonképpen ha a pénzt sebzésre adja, akkor a Ryujo 3 torpedó+2 bombázóhoz képest +1 bombázód lesz, oszt slussz...

és még egyszer, minél magasabb tieres a célpont, a torpedók annál kevesebbet sebeznek...
prémmel értsed mindent és minden meccsnél 40k fixen a repülő költség, mindegy mennyit lőnek le belőlük, általában túlélem, nem mindig :) de gyakrabban mint alacsony tierben, ha nem élem túl, akkor 100k ugye a javítás...

120k sebzés, bukott meccs, 240k - 190k netto
60k sebzés, nyert, 150k - 110k netto
140k sebzés, nyert, 280k - 240k netto
120k bukott, 210k - 160k netto
50k sebzés, nyert, 150k - 90k netto
78k sebzés, bukott, 156k - 16k netto

idáig egyszer volt olyan, hogy első rácsapásból elkapott egy tier10 CV, az minusz 100k :D de nagyon kevés a CV amúgy, nyolcas is kevés van, rendszeresen megyek vagy egy Ryujo ellen Shokakuval, vagy nem is kapnak egyáltalán...

itt egyébként sütheti a Ryujo a vadászait, ha vannak neki,mert 146 csomóval mennek, az én bombázóim meg 133/149 csomóval...

egyszerűen nem érnek utol...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #3937 Írta: Jacktor
Jacktor válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?

vonKurz írta: itt egyébként sütheti a Ryujo a vadászait, ha vannak neki,mert 146 csomóval mennek, az én bombázóim meg 133/149 csomóval...
egyszerűen nem érnek utol...

Lol

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #4006 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?
von Kurz!
Ez a CV felállás igaz a mostani napokra, de mire én odaérek (8 tier körülbelül 2016-2017-be), már 2*12-ből lesz vagy 3-5 hordozó. És akkor sokkal nehezebb lesz használni őket, mint most így egymagadba…

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #4009 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?

hadtjuk írta: von Kurz!
Ez a CV felállás igaz a mostani napokra, de mire én odaérek (8 tier körülbelül 2016-2017-be), már 2*12-ből lesz vagy 3-5 hordozó. És akkor sokkal nehezebb lesz használni őket, mint most így egymagadba…


nézd,egyrészt nem tudok jósolni semmit 2 év múlvára :D addig még nerf hegyek fognak következni...
ugyanakkor a Shokaku bombázóit 6-7 szintű vadászok nem nagyon zavarják, a 8-10 persze igen, de kevesen vannak.

nézegesd ezt a képet,egyrészt az van, hogy a cv-n múlik nagyon sok minden. a cv meg tudja ölni lendületből az ellenfél csatahajóit, és akkor mienk a meccs, hiába van még akármi mellé...
és ha ötös csatahajó, vagy 10-s, az tökmindegy, 90 pont mindenhogyan :)
győzelmet pontra adják nem killre...

aztán azt fogod még látni, hogy a Taihonk morgott, mert nem volt vadászom. agyonlőtt 28 repülőt...

a két konkurens, agyonlőtt közösen a mi gépeink közül 83-t. sok ? omg, ha agyonlőtek 83 repülőnket, akkor már csak maradt a 170-nek a fele ? :)

az a probléma, hogy ha megy a tökölödés, meg az egymás csatahajóinak öldösése, akkor nagyon nagyon kellemes ha van 1-2 vadász századod

de ha arról van szó, hogy az elején rádmegy 24 bombázóval, akkor nem fog megmenteni a 2 vadász, ki fognak fogyni a lőszerből, lelőnek 8-10 bombit ha a közelben vannak, aztán ennyi...

a vadászokért cserébe viszont nagyon komolyan feladod a csapásmérő képességedet...
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.262 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.