Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?

Több
8 éve 2 hónapja #13463 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?

ocsipapa írta: már elolvast ,de nem volt villágos...


rajt tudsz felkuldeni, a Langleyval neked 6 vadaszbol, es 6 bombazobol allo rajt. ha lelovik oket, vagy elfogy a loszer, hazajonnek, feltoltod oket, es ujraindul, amig van eleg tartalek geped.
ha elfogynak, akkor ennyi...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gizmo, ocsipapa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #17929 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?
Ebben a csatában megtettem amit meglehetett. Blokkoltam az ellenséges cv támadásait, és ami ennél is fontosabb, elkaptam őket. ...és persze elvesztettük a csatát. Mert a cap senkit sem érdekelt.
Az ellen tesót úgy kaptam el ahogy elő van írva, rárepült 2 torpedóvető raj és egy bombázó. Gyulladt, süllyedt. Javított... utána ment az utolsó bombázó raj, és gyújtott. Leégett, így az elején kiütöttem az első cv-t.
Az Indi már nehezebb volt, ügyesen bujkált, és fedezték is, de a végére elkaptam őt is.

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 9 hónapja #23513 Írta: Turan11
Turan11 válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?
Hali.
Elkezdeném az anyahajó ágat melyiket érdemes el kezdeni az amerikait vagy a japánt?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 9 hónapja #23518 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?
Nem vagy. És!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 9 hónapja - 7 éve 9 hónapja #23570 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?

Turan11 írta: Hali.
Elkezdeném az anyahajó ágat melyiket érdemes el kezdeni az amerikait vagy a japánt?


Nézegess pár videót, kezdőnek inkább az amerikait ajánlanám, kevesebb gépet irányítasz, az igazat megvallva, én egyszerre kezdtem bele mind kettőbe.

Miért jó ez? Mert megismered mind a két ág erősségeit, gyengéit. Javaslom eleinte PVE csatákat menj, és ha alakulsz, akkor menj random csatába. Később ez az ismeret nagyon nagyon hasznos lehet :P

Sok sikert ;)
Utolsó szerkesztés: 7 éve 9 hónapja GaiusHun által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Turan11

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 9 hónapja #23577 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?
Megvallom őszintén sokszor úgy gondoltam, hogy a japánok jobbak, de nézzük meg az eredményeket, pontosítok; a saját eredményeimet:

Átlag sebzés/ top sebzés/ győzelmi ráta/ lelőtt gépek száma top
Japán:
5.tier: 45k/ 128k/ 56% /31db
6.tier: 45k/ 135k/ 55% /39db
7.tier: 54k/ 133K/ 43% /39 db
8.tier: 60k/ 128k/ 39% /37db

USA:

5.tier: 14k/ 75K / 44% /55db
6.tier: 35k/ 89K/ 55% /42 db
7.tier: 69K/ 182K/ 58% /37 db
8.tier: 81K/ 156K/ 50% /46 db

Amint látod 5. és 6. tierben sebzés tekintetében a japánok a legjobbak, viszont az amerikaiak uralják az eget. 7. tiertől felfelé viszont az amerikai támadó felállás egyértelműen jobb eredményeket produkál. 8. tierben egy ideig azt mondtam a Shokaku jobb mint a Lexington, utána elnézést kértem mindenkitől, mert a Lexington vadászgépek nélkül is egy gyilkos állat. Egy Shokaku-nak nem sok esélye van egy egytámadásos Lexi killre, azonban a Lexivel már zsinórban süllyesztettem a Shokaku-kat egy támadásból. Amint láthatod a győzelmi ráta is önmagért beszél.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Turan11

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.254 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.