Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?

Több
7 éve 1 hónapja #35680 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?
Élvezettel
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #35685 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?
Durva! A 104 másodlagos találat pláne. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #35705 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?
Beteg! Amúgy ha beraktak volna 1-1 Montanat azok jártak volna legjobban!
-Zavarosban jó halászni :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hete - 7 éve 2 hete #37201 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?
Gondolkoztam, hogy külön-külön rakom fel a képeket, de így jobb lesz. Az első sorozat a Saipan-al készült. Meg kell valljam, az ellenfelem agresszívan támadta a csapatom, így több időt kellett a légi harcra fordítanom, mint a torpedós támadásokra. Mivel hamarosan értelmetlenné válik a rácsapás, mert ugyi rögvest vesztünk majd egy gépet, igyekeztem kiélni magam. A csapatom többször megköszönte, mikor az éppen rárepülő gépeket lesöpörtem az égről. A kis hatosok viszont szépen fordulóztak, de azért akadt sebzés is :cheer: de a legjobb, egy tiszta égbolt kitüntetés :woohoo:






Sokszor beszéd téma, hogy mennyire kifizetődő az ellenfél hordozójának kiütése. Ebben az esetben belebotlottam az ellenfelembe. Aki egy komoly hibát vétett, ez a térkép kicsi, így gyorsan felderítik az embert, gondolom ezért nem akart nagyon mozogni, így viszont álló helyzetben kaptam el, átrepülve a vadászok és a hajók által hagyott résen. Utána próbáltam az ellenfél hajóira koncentrálni, rombolókat felderíteni avagy hajókat süllyeszteni, de ez nem ellensúlyozta ki a csapat hülyeségét.... így buktavári lett a vége.






Lexington. Helyzet ugyan az, ellenfél cv kiütve, már kapott pár találatot, és valószínűleg elhasználta a javítást, amikor a három bombázó kötelék megérkezett. Így leégett... leginkább bombázókkal harcoltam, mivel a torpedóvetőket szó szerint szarrá lőtték.




Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hete GaiusHun által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hete #37207 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?
Én is lexingtonoztam kicsit (aktuális élő játék felvétele, szóval a dolgok a helyükön)
Hosszú verzió:


A legjobb csata külön (a felsőnek is a végén megvan)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • perp
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 2 hete #37265 Írta: perp
perp válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?
Sziasztok! Az Alt-os támadás másnál is eltűnt, vagy a hiba nálam keresendő? Meglepett a dolog. Kipróbáltam az alternative mouse controlst, de ott csak átpakolta jobb klikkre, a bal klikket. Help!:) Eddig jól elvoltam a kisebb hordozókkal, de most el vagyok veszve.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.289 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.