Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?

Több
4 éve 3 hónapja #62707 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?
Itt javaslom, hogy szét nézzetek. Mindenféle hordozót sorba vesz és megmutatja, hogyan kell használni.

A T4-től T10-ig. Persze a premium hordozókat is.

Bemutatja, melyiknek mi az erőssége és mire érdemes skillezni a kapitányt, illetve milyen modulokat érdemes használni az adott hordozóhoz.

E mellett a taktikát is bemutatja, hogyan érdemes jól használni egy-egy hordozót.

Toptier videó gyűjteménye
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7, Mcarthur73, SgtBala, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 1 hónapja #63170 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?
Hogyan rontsuk el a másik CV napját pár perc alatt:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, leopardusz, llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 1 hónapja #63172 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?
Szép, szép, de:

Mushashi-m nekem is van, de emlékeim szerint, ami 15 km-nél messzeb van azt képtelenség vele eltalálni. Még ha az egy sziget méretű dolog, akkor sem.

Nekem legalábbis messze...nagyon messze nem ilyen pontos az a csatahajó. Álló cépontot sem tudnék vele ilyen távolságból eltalálni, nem hogy mozgót.

Valami huncutság van ott a dologban szerintem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 1 hónapja #63173 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?
Ugyan, épp elég pontos ahhoz h egy álló CVt eltrafáljon, pláne a spotrepcsivel felülről..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 1 hónapja #63177 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?
Megy az. Sőt, akár 1 Musashi-val is megoldható:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Foxtrot

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63750 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?
Az elmúlt néhány nap "termése".

Elég rég jártam T10 hordozókkal csatában. Most rábeszéltem magam.

Sok minden változott.

Bejöttek a láthatatlan (füst nélkül is) rombolók. Olyan légvédelem van rájuk applikálva, ami három amerikai légvédelmi cirkálón összesen sem található meg. Majd ha elmúlik az újdonság varázsa, gondolom azért normalizálódnak ezek a dolgok. Támadni nem lehet őket, mert mire meglátom, addigra rég túl futott a raj. Mire visszafordulok, meg lelövi az összeset. Tisztán látszik, hogy még kurva szarul van nekik beállítva a légvédelem.

E mellett meglepve tapasztaltam, hogy néhány paraméter jócskán el lett tekergetve a hordozóknál is. Beszerezhető XP mennyiség, két rácsapás közötti idő megnyújtása, fordulókörök, találati valószínűség, stb.

Nem csoda, hogy T10-ben nem jól szerepelnek mostanában a hordozók. Ahogy nézem a Flak támadás is átdolgozásra került, ki tudja már hanyadjára. Lassítással-gyorsítással sem ekrülhetőek el. Ha lassítok és az első falat elkerülöm, rögtön utána feltesz egy másik falat a célpont. Eddig nem nagyon volt ilyen.

Értem én, hogy kedvezni kell a romboló seregnek, de mindenki más kárára? A csatahajósok eddig is szopó ágon voltak. A cirkálósok meg ... hát nem tudom. Lövik a csatahajókat, a rombolókat meg kergesse a hordozó. Ja persze. csatánként van két Halland a másik oldalon. 30 lelőtt gép árán szedtem le a HP értékének 30%-t. Ezt azért nem nevezném balansznak.

A legmeglepőbb a brit T10 hordozó volt. Nem csodálom, hogy nem akarnak vele menni a népek. A rakétái haloványak, mint a többinek. A torpedói nagyon lassúak. A bombázói meg... egy vicc. A nagy dobó kör miatt mozgékony, kisebb hajókra nem használható, mert 1-2 találatért beáldozni egy rajt nem annyira fasza. Csatahajóra jó lenne, ha... de nem jó, mert a fedélzetet nem üti át és nem is igazán gyújt. Vagyis nincs semmi, ami ellen hatékonyan lehetne használni.

Jeleneg T8-ig bezárólag az a szint nálam a hordozóknál, ahol érdemben lehet velük megfelelően játszani. A T10 sajnos már nem.
Mondjuk ez látszik is a statisztikán.

A V-170 meg azért keveredett ide, mert lassan összegyűjtöttem azt az XP mennyiséget, ami az ebből az ágból nyíló, majdani német hordozó ág megkezdéséhez szükséges. Van Free XP, de ilyesmire szerintem felesleges elhasználni. Nem volt sok idő kigyűjtögetni.

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.250 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.