Amerikai rombolók

Több
7 éve 10 hónapja #22539 Írta: sgt_dog
sgt_dog válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók
"Átlagos" játékos 8 km fölött a rombolót sem fogja eltalálni sokszor ..közelharcban a +hp szovjet romboló ellen nem sok előny szerintem(a Mahan, Farragut szintjén ,feljebb nem tudom :) ) Átlagos játékosként kerülöm a közelharcot szovjet romboló ellen,ha elkerülhetetlen akkor ami van lehetőség trükközni azt bevetem,ha nyílt vizen face to face találkozunk,akkor amennyire tudom megcibálom a bajszát :) mielőtt elsüllyedek:)

5ös álcaskillel festéssel 10,9km -ről látnak lövés közben.Van egy 3km-es sáv ahol láthatatlanul lehet garázdálkodni. ki-ki a képességeitől függő távolságban.Nem olyan rossz az :)

Szóval kinek pap kinek a papné:) De aki nem tud célozni azt nem menti meg a +hp sem :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 10 hónapja #22540 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók
Ezért jó ha megosztjuk a tapasztalatokat, mert minden hozzászólásból tanulhat az emberfia ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 10 hónapja #22543 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók
Kievben ülve én is királynak érzem magam, általában menekülnek előlem a rombolók :D
Néha a cirkálók is megjárják... de aztán előbb-utóbb elfelejtem, hogy mégiscsak romboló, aztán jön az addig jár a romboló a nagyokra míg... :)

Bevallom, a Kievre meg is vettem 2K dublonért az állandó álcát, nagyon tetszik, amúgy is meg akartam tartani ezt a hajót.

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 10 hónapja #22544 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók

leopardusz írta: Na jól van, sikerült megkavarnotok. akkor most menjen fel 4es skillnek a lőtávnövelő vagy ne menjen fel? :lol:


Fletcherre feltettem a 20% lőtávot, de a felszerelést nem, mert felesleges.
Fletcherrel 6-7km ahova lovok, (6,4km spot távolság) felesleges, messzebbre meg ugyse lövök, mert egy Yamato is kitér előlem könnyedén :)

ugyanakkor van egy olyan poén, hogy a basic firing training ugye megvan, az ad 10% tűzerőt, és végeredményben van egy 64-s AA-m, amit bármelyik nyolcas cirkáló légvédelmével érdemes összehasonlítani.
nyilvánvalóan a rombolón nem azért van, mert bombázókat lő agyon, hanem mert a ráérő cv felettem fogja keringetni az összes repülőjét, minél magasabb a légvédelmem, annál rövidebb ideig.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 10 hónapja #22545 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók

sgt_dog írta: "Átlagos" játékos 8 km fölött a rombolót sem fogja eltalálni sokszor ..közelharcban a +hp szovjet romboló ellen nem sok előny szerintem(a Mahan, Farragut szintjén ,feljebb nem tudom :) ) Átlagos játékosként kerülöm a közelharcot szovjet romboló ellen,ha elkerülhetetlen akkor ami van lehetőség trükközni azt bevetem,ha nyílt vizen face to face találkozunk,akkor amennyire tudom megcibálom a bajszát :) mielőtt elsüllyedek:)
De aki nem tud célozni azt nem menti meg a +hp sem :)


egyszer meg Hans-Joachim Marseille azt mondta (német, 150 koruli légigyozelem), hogy vegyék le a Messer109-ről a 2 géppuskát a szárnyról, inkább egy legyen középen, át a légcsavaron. Galland meg azt mondta neki, hogy a fácánt söréttel lövik, nem golyóval :)

szóval igenis maradjunk csak az 'átlagos" játékosok szintjén, és Farragout 11500 vs 13900 HP,
Mahan 14100 vs 16900 Hp, 17% extra hp, az hasznos dolog. és az minden csatában hasznos lesz.

+ szerintem nem nagyon van Mahan, 5-s álcával. jó, SGT-nek igen :) de nem jellemző.
ha van, akkor már a Mahantól, ha nincs, akkor legkésőbb a Bensontól felfele nem romboló ellen a torpedó lesz a hatékony fegyver. torpedónak viszont meglepetés kell, szerintem azért sem érdemes csatahajóra lövöldözni, mert folyamatosan a tudatába égetjük, hogy van itt egy romboló... sokkal praktikusabbnak látom az ilyesmit elfelejtetni a célszemélyekkel inkább, nem szólva arról, hogy a gondosan kitervezett láthatatlanságba könnyen belecsináll egy kósza repülő/másik romboló/radar
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 10 hónapja #22548 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók
a Kievvel amúgy pont ez a baj, a gondosan kitervelt láthatatlanság ritkán jön össze.
ha igen, lehet mutogatni cirkáló kill-t és citadellát és csatahajó égetést, de jóval többször van, hogy ez nem sikerül és bár a Kiev gyors, de elég nagy is, szóval nem olyan nehéz 11-12km-ről eltalálni, ahol lövésre készen tanyázok :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.257 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.