Amerikai rombolók

Több
7 éve 9 hónapja #24144 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók
Ez egy olyan csata volt, ami azért bukás számomra, mert egy csapattársamnak köszönhetően a hp-m nagy része oda lett még az elején, egy NC támadtam, mikor bevágott elém torpedózni és kénytelen voltam kihajózni a dühös NC elé, aki belém is csapott jó pár lövést. Ráadásként az agyhalott egyetlen torpedója sem ment be, nekem viszont igen. Sajna az elveszett HP okozta a halálom, pedig annyi de annyi lehetőség lett volna még ebben a csatában......

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 8 hónapja #24633 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók
Az uj hajó
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 8 hónapja #24703 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók
Visszavásároltam trolkodni, igaz itt most ágyúharc volt, és a lényeg, hogy három cirkáló kergetett, de valahogy nem tudtak elkapni :love: ez a Clemson egy állat :silly: , a brit prémium rombolóval játszó srácot viszont nem értettem miért rontott rám, gyakorlatilag esélye sem volt, de kitartóan jött rám.... :blink:

Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 8 hónapja #25267 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók
Már egyszer neki futottam az ágnak,de a Farragut-nál fel adtam.Nem igazán tudtam hogy mit kell vele kezdeni.Most újra kezdtem.Olvasgattam az előző hozzá szólásokat,a kapitányi képzettségekkel kapcsolatban.Negyedik sorba a gyújtogatót tettem,és szerintem be vált.Viszonylag jó aránnyal gyújt.Ezt most úgy is fel foghatjátok hogy csak magamban beszéltem. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 8 hónapja #25269 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók
gyujtogatni is lehet vele, de a plusz hp is jól jön rombolón. amugy meg, rombolóvadászat az elsődleges vele, meg a szigetek közti cikázás, torpedózgatás. S a hetesnél már van 9 kmes torpi is. Szóval jó az az ág is :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: James Onedin

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 8 hónapja #25273 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók

leopardusz írta: gyujtogatni is lehet vele, de a plusz hp is jól jön rombolón. amugy meg, rombolóvadászat az elsődleges vele, meg a szigetek közti cikázás, torpedózgatás. S a hetesnél már van 9 kmes torpi is. Szóval jó az az ág is :)

Tudom.Párszor már sajnos le gyalázták velük a bb-met.... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.327 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.