Amerikai rombolók

Több
7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #28199 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók
Oké srácok, segítség kellene!!! A ranked undor miatt ment a lecsóba a Benson, bár kurva jó hajó. Beállt helyette a Fleto. Viszont a kérdésem, harmadik modul helyre a már/régebben Fletcher-el játszó játékosok véleményét kérném. Mit javasoltok?


Utolsó szerkesztés: 7 éve 5 hónapja GaiusHun által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #28200 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók

GaiusHun írta: Oké srácok, segítség kellene!!! A ranked undor miatt ment a lecsóba a Benson, bár kurva jó hajó. Beállt helyette a Fleto. Viszont a kérdésem, harmadik modul helyre a már/régebben Fletcher-el játszó játékosok véleményét kérném. Mit javasoltok?


Csak egy tipp,youtube-os videókban is sok esetben láthatod a modulokat.Én is néztem már ki onnan ezt-azt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #28201 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók

James Onedin írta:

GaiusHun írta: Oké srácok, segítség kellene!!! A ranked undor miatt ment a lecsóba a Benson, bár kurva jó hajó. Beállt helyette a Fleto. Viszont a kérdésem, harmadik modul helyre a már/régebben Fletcher-el játszó játékosok véleményét kérném. Mit javasoltok?


Csak egy tipp,youtube-os videókban is sok esetben láthatod a modulokat.Én is néztem már ki onnan ezt-azt.


Köcce, mivel melózom, ezzel kezdtem ..., ha már vasárnap van :silly: de attól még érdekelnek a vélemények, ahány ház, annyi szokás :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • tmage
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 5 hónapja #28202 Írta: tmage
tmage válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók

GaiusHun írta: Oké srácok, segítség kellene!!! A ranked undor miatt ment a lecsóba a Benson, bár kurva jó hajó. Beállt helyette a Fleto. Viszont a kérdésem, harmadik modul helyre a már/régebben Fletcher-el játszó játékosok véleményét kérném. Mit javasoltok?



Leginkább játékstílus-függő, hogy mit használ az ember, én a tűzgyorsaságra építenék (ha már gunboat, legyen kövér), úgyhogy a Main Battery Modification 3 mellett maradnék. Hasznos lehet persze a lőtáv növelő, de olyan béna röppálya van ezen a csónakon, hogy leginkább csak csatahajókat talál el az ember abban a távolságban (mondjuk cap-et resetelni néha jól jön)

4-es slotba meg Propulsion mod. Úgyis ellövik a kormányt és a meghajtást, ha már irányítani nem lehet a hajót, legalább valamennyire mozgásképes legyen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #28203 Írta: szabi62
szabi62 válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók
Én már a Gearinget nyúzom, de megtartottam a Fletót, mert nagyon jó T9 rombi... nekem ezek váltak be:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #28561 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók
Hát megvallom őszintén piros skillekkel elég kedvetlenül vágtam neki a Fletcher rombolónak, de rá kellett ébrednek, hogy full stock állapotában, skillek hiányában is veszett egy jószág :evil:







Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.346 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.