Amerikai rombolók

Több
7 éve 6 napja #38130 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók
Megkinlodtam ezzel a kuldivel, vegul sok kuzdelem utan Kageroval sikerult T10-esek kozott, egy Yugomot kuldtem a halak koze. Kicsit beneztem, mert azt hittem specko upgrade-et ad, de aztan lattam hogy csak simat. Mindenesetre a 60 db zaszlonak van helye.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 6 napja #38138 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #38685 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók
Szóval volt az a küldi, hogy-e : :P
-Vigyél be 5 találatot torpedóval/-Érj el 1500 alap XP-t..

A szokásos trend dübörgött vagy 5-6 csatán keresztül, ugyi vagy 4 torpedótalálat vagy az xp nem volt meg :silly: a végén már csak a Gearing-el toltam.. és természetesen beváltotta a hajóba vetett bizalmam. Amúgy a küldetés utolsó feladatát is a Geraing oldotta meg :woohoo:




Utolsó szerkesztés: 6 éve 11 hónapja GaiusHun által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vcsaba1968, BigaC

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38838 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók
A Gearing/ egy op romboló, de egy op hülye csapatot jó játékkal sem tudunk kompenzálni... jahh ... amúgy miattam bukták a csatát ... mondta ezt az a maradék három játékos, akik kihajókáztak ijedtükben a térkép szélére.. és onnan pufogtattak..előtte meg egy sziget mögött lapultak... én meg egyedül foglaljam és védjem a három cap kört, meg spotoljak, füstöljek... és köszönjem meg, hogy ŐK az ostoba wows majmok élnek és léteznek.. néha már jól jön a cset -ban, mert már erőm sincs szidni őket.... amúgy a képen látszik, egy Zao értem jött...




A következő felhasználók mondtak köszönetet: vcsaba1968, sgt_dog, llw99, Jan2_Hun, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38872 Írta: metalrobi
metalrobi válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók
Engem tegnap 3-szor bot reportolt egy Kageros srác, mert nekiment 3 cirkálónak és én a Bensonnal nem mentem neki segíteni. Miután kiszedték a meccs végéig engem szidott. Egyébként más capen is voltunk. Csata után írtam neki h nem értem ez miért kellett, erre visszaírt, hogy zaklatásért is feljelentett :D.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38876 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók
Az jó, mert – tudtommal – egyik feljelentés üti a másikat, így, ha minden igaz, lenullázta magát. E téren is.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: metalrobi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.288 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.