Amerikai rombolók

Több
6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #38943 Írta: sgt_dog
sgt_dog válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók
Ezzel a csatával megérkezett a Fletcher a kikötőbe :silly:







és egy kis tegnapi mókázás:)



Kérdeznék is a Fletcher tulajdonosoktól: 2-3 helyre milyen upgrade-et érdemes venni?2.-ra +légvédelemre gondoltam,3. helyre torpedó-,vagy ágyú töltésgyorsitó?Előre is köszi:)
Utolsó szerkesztés: 6 éve 11 hónapja sgt_dog által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 11 hónapja #38956 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók

Nálam igy van de nem biztos hogy jo.Ellövök vele 15km-re ott már a találati aránny a 0 közelében van.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38966 Írta: sgt_dog
sgt_dog válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók
A lőtávnövelést én hanyagolom,ilyen röppályával egy álló csatahajót is kihívás eltalálni:)Ilyen lassúak a tornyai,hogy 3. helyre azt tettél?azt még tudnám javítani kapitánnyal,de ott meg légvédelem,vagy a hp csökkenős töltésgyorsítás között gondolkodok.(légvédelmen a lelőtt hajók fennmaradt gépei miatt agyalok,mindig beleszaladok ilyen spotba,és a Benson is alig tud leszedni még egy vacak spotter gépet is)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #38983 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók

aharmadik a lötávotnöveli,egyébként jo a torony forgás.

a légvédelem javitásának másik lehetösége de én nem ajánlanám,magányos gépeket simán leszedi a spot ép attol van hogy a légvédelem tüzel.
u.i. ez még akor lett összerakva amikor még lehetet láthatatlanul tüzelni.
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 11 hónapja vcsaba1968 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39814 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók
Üdv. A magas szintű amcsi rombikra, Benson meg 9.-10.-re melyiket érdemesebb tenni sztetek, a 10százalék töltés gyorsitót, az extra hp-t, a torpedótöltés gyorsitót, esetleg a hp vesztés arányábani töltésgyorsitót... Alapból a 3as tűzgyujtás meg extra füst, meg a 4es álca ami rajta van. s van még pár szabad pont. v lesz... :P
Egyáltalán, ezeknél az amcsi rombolóknál, főleg a 9-10esnél érdemes-e a torpedótöltést gyorsitani vagy inkább a plusz hp kellene rájuk, esetleg a 10 százalékkal gyorsabb ágyuzás?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39817 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók

leopardusz írta: Üdv. A magas szintű amcsi rombikra, Benson meg 9.-10.-re melyiket érdemesebb tenni sztetek, a 10százalék töltés gyorsitót, az extra hp-t, a torpedótöltés gyorsitót, esetleg a hp vesztés arányábani töltésgyorsitót... Alapból a 3as tűzgyujtás meg extra füst, meg a 4es álca ami rajta van. s van még pár szabad pont. v lesz... :P
Egyáltalán, ezeknél az amcsi rombolóknál, főleg a 9-10esnél érdemes-e a torpedótöltést gyorsitani vagy inkább a plusz hp kellene rájuk, esetleg a 10 százalékkal gyorsabb ágyuzás?


Szerintem HP vagy lőtáv növelés. Igazából mindkettő kell ha van elég pontod aztán szerintem tűz okozásra mehet. A többi meg a modul sérülés ellen de az alap... úgyis tudod.
Torpi gyorsítás Bensonra nem rossz de igazából én elvagyok az alap töltési idejével és így is hozza a meccseket. Nem azon a pár secen múlik nála úgy tapasztaltam. Az ereje az ágyú és a láthatóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.250 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.