Japán rombolók

Több
7 éve 5 hónapja #30299 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Japán rombolók

Krisztian írta: Ez a shiratsuyu vagy micsoda nekem nagyon op-nak tűnik t7-ben. 15-ös kapitánnyal 5.8 a spot, ami szerintem már alapban durva t7-ben, ágyúk az úgy ahogy, 34-el megy, nagyjából forog is. De ez a torpedó reload booster, ez nagyon durva. 2x4-et lő alapban majd 5 mp alatt újratölt, és még 2x4. Olyan törp falakat eresztek 10 km-re, hogy öröm nézni:) Felraktam rá a prémium boostert, így kezdek 16 törppel, utána 100 mp 8, majd 100 mp, és újra mehet 16:) A törpördögét, ezzel lehet törpölni:)

Köszönöm neked!És is kifejlesztettem,ezt tényleg brutál gép.Eddig a Kageroval toltam,de az utódjával nem ment,most el is adtam...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #30315 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Én is kinéztem a Shirat,amikor már volt bemutató az új rombolókról,meg is akadt a szemem a torpedó boosteren. Ez még az utódján a tier 8-as Akizukin is van. De valahogy nekem az osztályában inkább a Shira tűnik erősebbnek. Csipem is... :woohoo:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: James Onedin

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #30355 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Te jó ég, lehet ilyent menni hatsuharuval? (régebben se volt túl gyakori, hogy ennyit sebezzek)











De most sincs kedvem menni vele, mint mikor t7-es volt. Ránéztem mennyi xp van rajta: 11k :silly:
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #30484 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Hm, az utolsó 3-4 csatámban valamiért úgy érzem, ágyúzni már jobb Hatsuharuval most, mint anno +1-ben. Tegnap ágyúkkal loptam be egy fusou, hatsuharu és egy kirov killt XD Zuiho is szerethetett, mikor kicsit lecsíptem róla pár hp-t és nem bírt kitorpedózni. Torpedók meg szokásos, volt 2 véletlen találatom egy francia bb-be, de sokkal többre nem vittem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #30775 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Megvettem Shirayutsut míg akciós gyorsan (-15k free xp). Valami tanács így előre vele kapcsolatban?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #30813 Írta: Picur
Picur válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Meghajtás módosítása 2 + Sierra Mike zászló
Kapitánynak fejlesztett tüzér kiképzés

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.298 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.