Japán rombolók

Több
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #30867 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Modulokra még nem költök, kell a pénz hétvégére, addig jó lesz így.

Mentem 2 kört, kapitány átképzés alatt volt. Jesus. Első meccsen fubuki 1 frontból bekapott torpedóval és pár lövéssel kiszedett... (4k sbezés)
2. kör már jobb, 16k sebzés, 1 torpedó találat egy fennakadt aoban, de repcsik miatt nem tudtam mit tenni, meg 59 csomós torpedókat csak én nemtudom kikerülni, mindenki más km-ekről látja.

Meg mi ez a toronyforgás? Jó, japán dd, ne csodálkozzak, legalább a hátsó 1 csöves torony is előre néz, így nincs nagy gond azzal. Ez a torpedócső booster elég kellemes, igaz, hogy semmit se értem el vele, de elég kellemes lehet.

Legalább a zászlók miatt átképződött a kapitány Xd
6.5km-es a spotköröm? Really? Ááááá.....
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #30878 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Japán rombolók

Grievous írta: Megvettem Shirayutsut míg akciós gyorsan (-15k free xp). Valami tanács így előre vele kapcsolatban?

Okosat nem tudok mondani,a romboló nem lenne rossz,csak szerintem lassúak a torpedói......Szép látvány az amikor tele van a képernyő torpedóval,csak éppen (majdnem) mindenki ki fordul előlük....nekem is van,igazából nem sok mindent tudok vele fel mutatni.... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 4 hónapja #30880 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Én az Akatsukit vetem meg a fos Fubuki helyet,miután leveték a prémium festést.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #30884 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Japán rombolók
A Fubuki eléggé ki lett herélve sajnos :S . A 7kmes spot, csak két lövegtorony, meg lassu is... A torpedók jók, elég hamar tölt, 3 rendet is lehet inditani, de az előzőek miatt végülis a Fubit gyengének érzem, pedig nagyon reméltem h lesz egy jó DDm tier6ban :(
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #30901 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Gondolom azért vették el a 3. tornyot (2. tornyot, ha a helyét nézem), mert így van valami nagyobb különbség Akatsuki és Fubuki között.
T6-ban hatsuharu kicsit rosszabb a 2x3-as torpedójával, habár mentem vele viszonylag jó köröket (30-80k sebzés).

Habár a váltás után se a fubukival, se az akatsukival nem mentem, eladtam egyből Xd
Kagerou meg kagerou, 2x4 torpedó, a gondom az csak ,hogy 2 indítóállásom van, nem 3, így kicsit megnőtt a hibázási esélyem. De 2v 3 meccset mentem vele, utolsóban bismarck másodlagosa kirobbantott, nem volt fent a zászló ez ellen...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #30944 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Nos hát Kagero, az igazat megvallva picit Hatshuharus filling, sajna. De néha használható, lásd most, az 1 millás küldit azért lenyomta :cheer:




Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.266 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.