Japán rombolók

Több
7 éve 4 hónapja #31869 Írta: Hipper23
Hipper23 válaszolt a következő témában: Japán rombolók

leopardusz írta: Kagerónak 5ös skillel 5.5 a spottávja, uh a 8kmes torpedót nyugodtan használhatod... :P 5.5től 8kmig nagyon nagy a távolság, elhiheted... :lol:
Eladni meg ne add el semmiképp, nemsokára uj skillfa lesz, azzal meg jön egy reset is.


Használok én rövid torpedóhatótávú rombolókat is, de a japánokat csak a nagy torpedólőtáv miatt húztam ki... HA már kicsi a lőtáv inkább ülök egy izmosabb gyorsabb ladikban. A spot táv már annyira nem mérvadó ennyi radar meg sonar közt. Ami meg persze jogosan lett a rengeteg füstölgő miatt :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #31875 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Mentem Shiratsuyuval, összefutottam egy lexingtonnal, de mi az isten van azzal a cv-vel?! 55 HE lövedék, 1, azaz EGY gyújtás -.-"
kiszedett bombákkal, sajna nem tudtam szemből menni elé, mert ciklon, ilt sziget volt, de a végén valahogy eltaláltam torpedókkal...









Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #31896 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Japán rombolók
És ez még mindig csak a 10 km -es :)


Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #31931 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Akatsukival játszottam ma, 3 gondosan kilőtt 3-as torpedófelhőm mellément/kikerülték, 0 találat...
Utána nem tököltem a célzással, háromszor csak úgy ellőttem az ellenséges hajók irányába: 3 kill...
(szerintem még sose volt 3 killem 13k dmg-ből...)

Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #31941 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Meglettek a 8 km -es torpedók, sok dmg nem lett, mert befoglaltak a többiek, de így első meccsnek nem rossz ... tényleg gyorsak B)











Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #32999 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Na, megvettem Akizukit, elköltöttem 16k free xp-t a hajóért, majd 8k-t költöttem a lőtávra, állítólag holnap a patch után teljesen át lesz képezve a kapitány, így megvettem most a hajót.
Első csata... hát, t8-10-esek közt voltam. Valaki elárulná mi a helyes lőszerhasználat? Mert szinte csak Fletcherre lőttem 66 lövedéket és ebből 44 nem ütötte át a páncélját...











Üdvözletem Hugyonak, sok sikert udolaihoz, Moskva playerünk nem igazán kedvelte :D
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja Grievous által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: kg1003

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.355 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.