Japán rombolók

Több
7 éve 4 hónapja #31685 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Nekem is így van bent, csere óta. Mentem pár kört vele, de el kéne adnom és megvenni yuugumot, vagy eladnom és berakni a kapitányt a másik dd vonalra, de az ugye nem megy bele a rendes ágba :dry:

Ha jól tudom volt még egy dd osztály, ami bekerülhetett volna alternatív 10-esnek v 9-esnek: Matsu-osztály (ennek egyik variánsa a Tachibana-osztály, kb mint a Fubuki-nál az Ayanami). Ha 10-es lenne, akkor 9-esnek meg mehetne a szuper Akizuki osztály, ami csak papíron volt.


Tegnap nem ment a sebzés Shiratsuyuval, de egy kraken összejött :blink: :blush:








Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #31858 Írta: Hipper23
Hipper23 válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Én kihagyás után most tértem vissza. Hát elég pipa vagyok a WG-re. Két nagy kedvencem volt a Fubuki és a Kagero... mindkettőre kiszenvedtem a kapitányt... még nem volt 333%-os zacsi.

Oké átvariállják a fát rendben. Más tier új hajó... rendben. De basszus azt még lenyelem, hogy a Fubukim zöld parancsnokot kapott, hiszen a Yugomo megkapta átképzés nélkül a Kagero parancsnokát a Kagerom meg a Fubukiét... de az istenért nem lehetett a pontjaikat resetelni? Most én elhiszem, hogy valakinek bejönnek a 8km-es torpedók, de nekem JPN rombolón nem és persze 8 km-esek mert mindkét kapitánynak ki volt rakva a lőtávcsökkentő skill.

Most költsek rá majd 800 doublont, hogy reseteljem őket? Mérgemben mindjárt eladom mindkét hajót a francba... 8km... ennyi radaros meg sonaros hajó közt egy ilyen papírkutyával egy Donskoi egy Salvoval 10%-ra lövi 8km-ről... és még elmenekülni se tudsz mert lassú.

És persze nyilvánvaló, hogy a csata egy pontja után, amikor már szétszóródtak elsüllyedtek a hajók én sem 12km-ről torpedózom, de így kb. a csata első 5 percében ülhetek a fenekemen még taktikai torpedózni se tudok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #31862 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Kagerónak 5ös skillel 5.5 a spottávja, uh a 8kmes torpedót nyugodtan használhatod... :P 5.5től 8kmig nagyon nagy a távolság, elhiheted... :lol:
Eladni meg ne add el semmiképp, nemsokára uj skillfa lesz, azzal meg jön egy reset is.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja leopardusz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Hipper23

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #31863 Írta: Hipper23
Hipper23 válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Mérgemben kipróbáltam a V-25-öt...

wowreplays.com/Replay/26244-Hipper23-Islands

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #31865 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Leopardusz megírta a tutit: egy fillért se költs átképzésre, hamarost itt az új skillfa. Addig meg nézz más hajó után szét a kikötőben! :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Hipper23

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #31868 Írta: Hipper23
Hipper23 válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Köszi az infot, ez megnyugtat. A Fubut azért sajnálom nagyon, mert Rankedban rengeteget használtam. Na mindegy arccal előre az újdonságok felé :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.273 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.