Prémium rombolók

Több
7 éve 3 hónapja #32190 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Prémium rombolók

Sith7 írta: Biztos bennem van a hiba , japán dd - k után furcsa


A japán dd-vel lopakodsz, mert tudod, hogy jó az álcád, az orosz és amerikai dd-vel csak addig lopakodsz amíg kidobod a torpedót, utána agresszívnek kell lenni, és belemászni a másik arcába.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32214 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Prémium rombolók
Igen, ez nekem még nem megy ... :huh: :blush: :S

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32377 Írta: Flaged
Flaged válaszolt a következő témában: Prémium rombolók

GaiusHun írta:

Sith7 írta: Biztos bennem van a hiba , japán dd - k után furcsa


A japán dd-vel lopakodsz, mert tudod, hogy jó az álcád, az orosz és amerikai dd-vel csak addig lopakodsz amíg kidobod a torpedót, utána agresszívnek kell lenni, és belemászni a másik arcába.


Úgy,úgy! :) Kidobod a halacskákat szűken,aztán füst és küldöd,ami csövön kifér.Próbáld meg kigyújtani párszor mielőtt csapódnak a torpik.Remélhetőleg eloltja mielőtt beszed pár torpedót.No akkor van neki szívás,mert nem tudja azonnal javítani a szivárgást.Ha a cirkáló az oldalát mutatja AP-t használj!Főleg közelről.Szépen lehet vele citázni is. :cheer:
GaiusHun jól írta.Meg kell tanulni vele játszani.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #32383 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Prémium rombolók
Köszi a választ neked is, volt már 1 - 2 meccs, amikor életben is maradtam végig , miközben fogaltam , gyújtogattam :blush: B)

Ilyen bónuszcsomag még nem volt, hogy gyújtás , majd torpedó ... az túl szép lenne :lol:

Azért nem szoktam lőni őket - japán DD -, miután kidobom a torpedókat , mert akkor észrevesznek, és 10 esetből 9x irányt váltanak/lassítanak/gyorsítanak, és akkor nem találnak a torpedók :huh:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja Sith7 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32389 Írta: Flaged
Flaged válaszolt a következő témában: Prémium rombolók

Sith7 írta: Köszi a választ neked is, volt már 1 - 2 meccs, amikor életbe is maradtam végig , miközben fogaltam , gyújtogattam :blush: B)

Ilyen bónuszcsomag még nem volt, hogy gyújtás , majd torpedó ... az túl szép lenne :lol:


Fog az menni csak nagyon akarni kell! :cheer: Ha van a csapatban japó robi,akkor én megyek vele.Szépen előre engedem,hadd spotoljon csak nekem.Nem kel mindenáron elsőre foglalnod vele.Ha meleg a pite,akkor inkább iszkiri.Ha kilőnek már az elején az senkinek sem jó.Főleg neked nem!Ennek a játéknak az egyik fő lényege,hogy lehetőleg minél tovább életben kell maradni.Sokan ezt nem értik meg.
Van,hogy csatahajókkal megyek együtt és támogatom őket.Gyújtogatom serényen az ellen BB-t,amit lőnek.Ha 1-2 csatahajó lövi őt,esetleg még 1-2 cirkáló is,akkor nem valószínű,hogy veled lesz elfoglalva.Mikor már olyan 6-7 km-re vagyok tőle,benyomom a gyorsítót és 3-4 km-ről szűken elengedem a halacskákat. Ilyenkor már nem nagyon tudja kikerülni őket.Ez a taktika akkor a legjobb,ha az ágyúi az ellenkező irányba néznek. :)
Van,hogy cirkálókkal megyek együtt és van,hogy a csellengőkre vadászom.Most legutóbb kiszúrtam,hogy egy Myoko a kertek alatt próbálja meg becserkészni a cv-nket.Spothatáron kilőttem rá a torpedókat szűken.Az első salvo telibe verte.Annyira ki akarta lőni a cv-t,hogy nem érdekelte az sem,hogy nyolc halacska közeledik felé.Meg sem próbált manőverezni a lelkem.Meg is lepődtem rajta.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #32390 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Prémium rombolók
.Mikor már olyan 6-7 km-re vagyok tőle,benyomom a gyorsítót és 3-4 km-ről szűken elengedem a halacskákat.

és mi a helyzet a másodlagos ágyúkkal ? pl. egy Bismarck esetében :unsure:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja Sith7 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.222 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.