Német cirkálók

Több
6 éve 6 napja #51863 Írta: KaptGross
KaptGross válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Az egész vonalon ugyanaz a skill. Jelenleg 10 pontos mert új de a 10 pont már elég is a többi ráadás.
Incoming fire
Last stand
Demolition expert
Rejtőzés
--ezek az alapok
Aztán random csatákra mehetnek a légvédelmi skillek és a lőszer áttöltés gyorsítása
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 napja #51868 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Neeeem. Az Incomic fire még maradhat is, bár a legjobb egyes skill rá a dupla repcsi. A last stand rombira való, cirkán legritkább esetben lövik el, oda a toronyforgás sztem jobb. Gyujtás, álca stimmel :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 napja #51870 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Német cirkálók

leopardusz írta: Neeeem. A last stand rombira való, cirkán legritkább esetben lövik el..


Ugye ezt komolyan gondoltad, mert viccnek elég kemény volt :D Nem tudom, te milyen játékban játszol, de nálam pl egészen általános, hogy cirkálón ellövik a hajócsavart/kormánylapátot.
Az incoming fire alert nálam nagyjából kötelező cirkálóra.. Ahogy felvillan, már fordulok is reflexből, így el tudom kerülni a messziről jövő csicskalángosokat B)

Amúgy személy szerint a dupla repülőt nem sokra tartom, bármilyen cv-vadász (de még skillesebb bombázó reargunner is)/komolyabb légvédelem nagyjából ugyanolyan gyorsan kapja le őket az égről + még lassabbak is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 napja #51871 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Nahát,ezek a "véletlenek" a wg részéről... :sick: :whistle:
Valami csoda lehetett,de vesztettünk....

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 napja #51873 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Háát nem tudom. Én olyat eddig még nem hallottam, pedig kérdeztem már sokfelé s "szakik" is válaszoltak, nálam sokkal jobbak, hogy cirkálóra érdemes tenni last standet...
Azt viszont tudom, h nálam cirkán a legritkább esetben lövik el, életveszélyesen a motort v kormányt... Kilövik persze, de javitom és pucolok tovább. Pedig van Zaóm, van Roonom...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 napja - 6 éve 6 napja #51874 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Német cirkálók

leopardusz írta: Háát nem tudom. Én olyat eddig még nem hallottam, pedig kérdeztem már sokfelé s "szakik" is válaszoltak, nálam sokkal jobbak, hogy cirkálóra érdemes tenni last standet...
Azt viszont tudom, h nálam cirkán a legritkább esetben lövik el, életveszélyesen a motort v kormányt... Kilövik persze, de javitom és pucolok tovább. Pedig van Zaóm, van Roonom...

CB-re vagy rankedra szokás felrakni. Randomra vannak fontosabb skillek is.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 6 napja Storm által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.320 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.