Német cirkálók

Több
6 éve 3 napja #51946 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Csak egy apróság, volt egy csatám, amikor Zao-val mentem be, de előtte 5-6 csatát Hindivel mentem. Nem figyeltem hajó váltásra :whistle: :pinch: és Hindenburgos stílusban nyomattam... szét is szedtek :P Szeretem a Zao-t is, de bizony a Hindenburg azért bírja az ütéseket, a Zao lefekszik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 napja #51976 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Német cirkálók

leopardusz írta: Háát nem tudom. Én olyat eddig még nem hallottam, pedig kérdeztem már sokfelé s "szakik" is válaszoltak, nálam sokkal jobbak, hogy cirkálóra érdemes tenni last standet...
Azt viszont tudom, h nálam cirkán a legritkább esetben lövik el, életveszélyesen a motort v kormányt... Kilövik persze, de javitom és pucolok tovább. Pedig van Zaóm, van Roonom...


elég sok cirkálóm van, valamelyik 6-7-s volt ilyen, már nem emléxem, talán az Algiere, de amelyiknek folyton ellövik, az az Atago.
talán mert közel megyek, meg valószinűleg nagyon gyenge a kormánylapát hp-ja.

magasabb szinten 8-10 tierben máshol nem szokott előfordulni, meg amugyis majdnem mindnél prem javító van :) szal last stand helyett akkor már Adrenaline rush :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 napja #51977 Írta: jkova62
jkova62 válaszolt a következő témában: Német cirkálók

vonKurz írta:

leopardusz írta: Háát nem tudom. Én olyat eddig még nem hallottam, pedig kérdeztem már sokfelé s "szakik" is válaszoltak, nálam sokkal jobbak, hogy cirkálóra érdemes tenni last standet...
Azt viszont tudom, h nálam cirkán a legritkább esetben lövik el, életveszélyesen a motort v kormányt... Kilövik persze, de javitom és pucolok tovább. Pedig van Zaóm, van Roonom...


elég sok cirkálóm van, valamelyik 6-7-s volt ilyen, már nem emléxem, talán az Algiere, de amelyiknek folyton ellövik, az az Atago.
talán mert közel megyek, meg valószinűleg nagyon gyenge a kormánylapát hp-ja.

magasabb szinten 8-10 tierben máshol nem szokott előfordulni, meg amugyis majdnem mindnél prem javító van :) szal last stand helyett akkor már Adrenaline rush :)


Atagom nincs, viszont a francia cirkáknál valóban többször lövik ki a kormányt, mint a többi nemzetnél (cirkáknál). 9-10-ben, viszont még nem lőtték el egyszer sem (nem emlékszem, hogy ilyen miatt kellett volna javítanom). Szerintem is érdemesebb mást használni.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 napja #51979 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Hát a Martel-nek elég sűrűn ellőtték :whistle: Saint-Louis-nak ritkán de be-be csúszik,de inkább akkor amikor 7-8 km-ről kapom a találatot ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 napja #51980 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Tier6-7-ben nekem is elég sokszor lövik el a franciáknál kormányt.
Igazán megerősíthették volna, ha már egyszer ennyit kell menekülni vele :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 napja - 6 éve 1 napja #51981 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Japánoknál Myoukou(k), Atagonak (Takaom van) van ilyen baja, franciáknál De Grasse mintha néha kapná La Gali-val. Csak az a gond ugye skillezésnél, hogy néha csak ezekre kell és most csak ezért költsön dublont az ember, hogy reseteljen az adott hajó/hajók után?
Utolsó szerkesztés: 6 éve 1 napja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.352 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.