Amerikai csatahajók

  • Krisztian
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 7 hónapja #5619 Írta: Krisztian
Krisztian válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Akinek van Colorádója, írja már le mire mivel lő. Néha ad 1-1 citadellát, de amúgy fix 1220 vagy mit sebez, átüt mindent ap-val? De fura mód Tirpicz oldalába meg 10 km-ről 16-ot belevertem ap-val, arra se adott semmit, csak ezeket az 1220-as, vagy mennyi lópikulákat. Tier 6-7 csatahajó oldalába sebez úgy ahogy, azt mondom okés, de amúgy ez nagyon gázos így. Ráadásul ez lő mindenhova, célozni se nagyon kell, tök értelmetlen, 500m-rel mellé lövök még tán több a találat, mintha rá célzok.:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #5621 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Tirpitznek jó az oldalpáncélja, azért nehéz citadellát lőni neki a kazánháéznál, talán az ágyúknál könnyebb.
Más hajóknál meg azt mondanám ,hogy átmegy a lövedék a hajókon, vagy csak pár lövedék talál.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #5637 Írta: Jacktor
Jacktor válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Tegnap Delta-ékkel épp ezt beszéltük szakaszban. Jellemzően Colorado-val mentünk és az istenért nem akart citadellákat adni, sőt, a New Mexico mintha kapott volna még egy réteg páncélt, egyszerűen lepattannak róla a lövések. Sorozatonként hiába találta el 3-5 lövedék, 0 sebzés lett a vége. Ez így nem vicces...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #5640 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Amennyire jó volt a New Mexiko, annyira szenvedés ez a Colorado ... ezt a lassú sebességet, mozgást nem lehet ép ésszel elviselni :sick:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Krisztian
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 7 hónapja #5641 Írta: Krisztian
Krisztian válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Ha ez vigasztal, én is nagyon szenvedek vele. Egy omaha simán bohócot csinált belőlem, mert képtelen voltam 10 km fölött eltalálni. Ha meg eltalálja, sebez 1220-akat zsinórban. Ma meglesz rá a B test, de ez nem fog javulni, nagyon lassú, ez még hagyjuk, többi sem gyors, de ez a semmit nem talál el, alig sebez ez kicsinálja ezt a hajót. Gondolom a fejlesztett test sem hoz nagy változást, ráadásul eddig szerencsém is volt, alig rakott hordozós csatába így 0 légvédelemmel. Az átlagom épp 40K fölött van, de ebben benne van az összes tudásom. Már most így értem, hogy régebben miért He-vel lőttek mellém zsinórban az ellenfelek ezzel, én meg csak röhögtem rajtuk akkor.
Tegnap amúgy volt egy igen fura eset, He lövedék romboló telibe, 5 modulja elszállt, de 0 hp sebzés. Gondolom ez is csak nekem furcsa.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #5648 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Hát nem vigasztal ... B)
Egyszer túllépünk rajta ...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.277 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.