Amerikai csatahajók

Több
8 éve 7 hónapja #5656 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Ez olyan mint a WOT, vannak olyan szintek, amit el sem akarsz adni, és vannak olyanok amit rögvest eladnál, javítom, bele sem kezdenél, mert hiányzik az első szerelem. Nekem eddig zárt bétás élmények vannak 7. szintig. Az után szűz terep :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja - 8 éve 7 hónapja #5663 Írta: Hattori Hanzo
Hattori Hanzo válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Colorado,Nagato számomra akkora sokk volt,hogy a NorthCarolina sem jött be.El és egyben fel is adtam,ideiglenesen mindkét csatahajós ágat,pedig Mexico és Fuso az maga volt az álom.
NC-t ha beraktam csatába tuti,hogy fél tucat Torpitz volt odaát,azok meg 1v1-ben megettek.

Úgyhogy maradt a cirkáló ág.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 7 hónapja Hattori Hanzo által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #5665 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
A Nagato az nagyon jó, a Colorado egyelőre még nem fullos, így nem nyilatkozom róla.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Krisztian
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 7 hónapja - 8 éve 7 hónapja #5669 Írta: Krisztian
Krisztian válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
6.5 km-ről gyakorlatilag képtelen vagyok eltalálni oldalról egy Iowat, ami azért nagyjából az egész képernyőt betöltötte. He-vel lőttem citadellát egy New Orleansnak, amivel csak az a gond, hogy a He sebzése fele, mint ami járna...De amúgy az Iowat szemből szintén 1220-akkal bombáztam, ezek szerint 300m hajótestet is átvisz az ap, totál vicc ez az ágyú így, ezt nem tudom hogyan képzelték.
Közben mentem pár kört a B testtel, talán ezzel valamivel jobb, legalább 10 km-re már el tudok lőni érdemben. Persze lehet csak mákos köreim voltak megint, nem volt hordozó, sikerült egy 3 citadellás, aminek a másik végén egy Pensacola és egy Nagato volt, utóbbi mondjuk 5 km-ről halálozott el, nem túl okosan játszott. Persze kikaptunk, de azt már nem is nézem ennél a hajónál, csoda lenne ha győznénk is.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 7 hónapja Krisztian által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #5774 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
A Colodaróra az egymillió kredites fejlesztésekből melyiket ajánljátok? A nagyjavítást vagy a fordulást? (A gyorsulásnak nem látom értelmét, de lehet, rosszul látom...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #5777 Írta: Jacktor
Jacktor válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Fordulás!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.236 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.