CV-rework társalgó

Több
5 éve 1 hónapja #58428 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Ma is folytatódott a hordozók beüzemelése és a gyakorlás velük. Változó eredményességgel.

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7
Téma zárolva.
Több
5 éve 1 hónapja #58429 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
A tier6-os brit milyen gyakorlatban jelenleg? Mert elég gyakorivá vált, gondolom sokan megvették egyből, amint megtudták.
Érdekesen néz ki, annyi szent, meg BC volt "előző életében", más kérdés, hogy ingame hogy működik :silly:
Téma zárolva.
Több
5 éve 1 hónapja - 5 éve 1 hónapja #58431 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Még nem nagyon használtam. Most a premium miatt és az Event miatt. Letelik a premium, majd jobban megnézegetem. A bombázáson kívül olyan nagy különbségeket elsőre nem tapasztaltam rajta.

Esetleg, ha olvasgatni szeretnél róluk: British Aircraft Carriers
Utolsó szerkesztés: 5 éve 1 hónapja Trucker39 által.
Téma zárolva.
Több
5 éve 1 hónapja #58453 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Végül megvettem én is a t6-ost, ha már hosszú hétvége jön akkor hátha kihasználhatóm a prémnapot, jó, a mai nap kuka, 3 győzelem után 4 bukó, 2x top1 voltam, és későre is jár már nekem :sick:

Mellékletek:
Téma zárolva.
Több
5 éve 1 hónapja #58457 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Már csak felszerelés kell rá, ahogy látom és mehet is bevetésre.



Téma zárolva.
Több
5 éve 1 hónapja - 5 éve 1 hónapja #58508 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Nem hagyott nyugodni ez a Hakuryu, és megnéztem a wowsnumber - en, a legjobb eredményeket elért játékosokat. Nagyon durva majdnem 200k - s átlagsebzések vannak, de nagyon sok, ami 150k felett van, rákattintottam a névre, és megnéztem, mikor mennyit játszott az illető, és melyik hajóval. Természetesen a Haku -t kerestem. Az első 3 legjobb átlagsebzésű játékost néztem még, és csodák csodájára, 1 hónapja egyik se ment vele 1 kört se.

Youtube - n is 1 hónapos videók vannak, 300-400k -s sebzéssel, de ezek még mind a nerf előtt készültek

Szóval ez így cumi ... kár volt ez a hajót megvennem :angry:

Ha egyszer kreditre lesz szükségem, tudom melyik hajót kell eladni
Utolsó szerkesztés: 5 éve 1 hónapja Sith7 által.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.261 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.