CV-rework társalgó

Több
5 éve 1 hete - 5 éve 1 hete #58511 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Igaz, csak 170K damage, meg 8 kill. Viszont március 17-n futotta ezt a csatát, vagyis visszanézhető.

Haku 8 kill

Szerintem csak arról van szó, hogy már nem az átlagos játékosok érnek el vele kimagasló eredményeket, hanem "csak" a jó játékosok.

Érdemes ezen az oldalon szétnézni. Találtam néhány jó csatát, ami nem régi. Most nincs időm visszanézni őket sajnos.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 1 hete Trucker39 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7
Téma zárolva.
Több
5 éve 1 hete #58512 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Mostanában mind ha elkezdtek volna fogyni a hordozók.
Hétvégén értem a lőj le X repülőt küldetéshez. A többivel már rég végeztem, de 10 darab röpcsit nem tudtam leszedni kb. 30 csatából. (Főleg 6-7 tierben játszottam.) És a csaták negyedében/ötödében találkoztam csak CV-vel.

A hordózóknak támadt most egy számomra rossz szokása: A csata elején a foglalókörbe elhelyeznek egy védekező rajt. Ami ha nem is mindig, de elég gyakran felderíti a rombolóimat. Teljesen ellehetetlenítve az én foglalásom.
CV-sek felé lenne pár kérdésem: (Nem CV-zek. Én Rework óta talán 2 kört mentem.)
1. Ha valaki elhelyezi a foglalókörbe a védekezőrajt. Az mikor kerül visszavonásra?
1A: Fix idő elteltével visszavonásra kerül a védekező raj... (1 vagy 2 perc)
1B: Akkor kerül visszavonásra a védekezésre kihelyezett raj, amikor az egész századot visszarendelem F-fel.
1C: Akkor kerül visszavonásra a védekezésre kihelyezett raj, amikor új rajt indítok.

2. Az ellen CV ki tudja használni ezt a helyzetet?
2A: Ő is rá dob egy-két védekező csapatot. És így lelövi az ellenfél gépeit...
2B: Vagy valamilyen számomra ismeretlen taktikát alkalmaz, ha tudja, hogy az ellenfél kevesebb géppel támad...
Téma zárolva.
Több
5 éve 1 hete #58513 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
1 percig van ott a védekező raj, és független attól, hogy az éppen irányított rajt visszarendelem a hordozóra , vagy nem. Ezt a védekező rajt nem lehet irányítani

Ha a másik hordozó is odatesz egy ilyen rajt, akkor azok le tudják egymást lőni

Én ha látom, hogy jön az ellen bombázója pl. az egyik BB felé, akkor igyekszem odatenni egy ilyen rajt, és mások is előszeretettel csinálják ezt, így már sokkal nehezebb érdemben találatot bevinii


Trucker39
Köszi a linket, megnézem. A 170k nem olyan kimagasló én is mentem már 136k - t, 120k - t és környékét, ez +2 flooding, és megvan a 170k

De meg fogom nézni, illetve köszi, hogy lenoob - oztál :lol: :P
"Már csak a jó játékosok ... "

Viccet félretéve, az idegesít, hogy Haku átlagsebzésem cc 83k, Midway 120k, majdnem 40k különbség kicsit sok szerintem. Midway annyiból jobb helyzetben van, hogy a bombázója nem AP - t dob, hanem HE - t, és kigyújt.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk
Téma zárolva.
Több
5 éve 1 hete - 5 éve 1 hete #58514 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Csak egy kicsit kell tovább lapozni úgy mond az oldalon. 03.14-i csata. Vesztes csata ugyan, de:

Haku 318K damage 2 kill
Utolsó szerkesztés: 5 éve 1 hete Trucker39 által.
Téma zárolva.
Több
5 éve 1 hete #58515 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó

Sith7 írta: 1 percig van ott a védekező raj, és független attól, hogy az éppen irányított rajt visszarendelem a hordozóra , vagy nem. Ezt a védekező rajt nem lehet irányítani

Ha a másik hordozó is odatesz egy ilyen rajt, akkor azok le tudják egymást lőni

Én ha látom, hogy jön az ellen bombázója pl. az egyik BB felé, akkor igyekszem odatenni egy ilyen rajt, és mások is előszeretettel csinálják ezt, így már sokkal nehezebb érdemben találatot bevinni.


Kösz az információt. Ha csak 1 perc azt kivárom. Vagy ha nagyon kell a foglalás, akkor füstben kivárom... Mondjuk annak is meg van a veszélye: Füstre sokszor küldenek torpedókat...
Téma zárolva.
Több
5 éve 1 hete #58516 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Az ilyen ott hagyott vadászokat egyszerűen lelövik a rombolók. Nem teljes raj, csak néhány repülőgép, kevés HP-l.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.313 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.