ARPEGGIO küldetések

Több
5 éve 8 hónapja #54083 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
Ott a pont Grievous, már teljesen elfelejtettem hogy így is ki lehetett őket kapcsolni. Gondoltam megnézem a japán cirkálókat is 155-ös lövegekkel, de az ARP-n mindegyiken 203mm van. Eladás majd csak ha anyagilag megszorulok, addig elférnek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #54084 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
Bent lévő hajók közül csak Mogami rendelkezik 155-ös lövegekkel, mert CL-nek készült a Washington Naval Treaty miatt, majd utána váltotta 203-asra. CL-eken nézve még Ooyodon volt 2db, de az olyan.... parancsnoki hajó volt, vagy minek hívjam (kommunikációs?) Fejlettebb CL osztályon is 152-es volt csak (Agano class, 3x2 152-es,korábbi sendai, nagara, kuma osztályon meg 1x lövegek voltak, 14cm-esek ha jól rémlik)


Azért megnézném a WG mit találna ki japán CL ágnak, mert történelmi hajókkal t8-ig lehetne menni, Nagara t5, sendai t6, időrendben agano jött ő t7 innen nézve, majd ooyodo t8, csak neki elől volt 2x3 155-ös löveg, torpedó nem rémlik....
Utolsó szerkesztés: 5 éve 8 hónapja Grievous által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #54091 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
A minap pont ezen gondolkodtam, hogy a japán és a német cirkálóágakat szétbonthatják, mivel alacsony szinten könnyű cirkálókból, míg magasabb szinten nehéz cirkálókból állnak. Tanulmánytervek pedig biztos voltak, ha megvalósításig nem is jutottak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.226 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.