ARPEGGIO küldetések

Több
8 éve 2 hónapja - 8 éve 2 hónapja #11392 Írta: plSZTJ
ARP-s küldetések téma létrehozva plSZTJ által
SZIASZTOK!
A WoT-tal ellentétben itt nem tudom megnézni,hogy mik a ARP-s hajókra vonatkozó küldetések.
A ARP Kongo küldetés második részét "csinálom",de mivel csak alacsony tierú hajóim vannak,ezért érdekelnének a későbbi küldik is!
Tud valaki segíteni(biztosan jár már előttem valaki)!?
Előre is köszi! ;)
Utolsó szerkesztés: 8 éve 2 hónapja plSZTJ által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #11393 Írta: turanblut
turanblut válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
A következő felhasználók mondtak köszönetet: plSZTJ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja - 8 éve 2 hónapja #11398 Írta: Benign_Wolf33
Benign_Wolf33 válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
plSZTJ van még idő február végéig. Szerintem ne add fel, mert prémium hajók és jól fog jönni a velük szerezhető ezüst a nagyobb tire-ű hajófejlesztésekhez. Bár 5-7-es hajókkal, de nekem is van szakasztársam, aki 2-3 nap alatt megszerezte az APR Kongót.
Egyébként ezt követően lesz még két hasonló gyorscsatahajó is küldetésben. De ezeken kívül ingyenes prémiumhajók magasabb tierbe szvsz nem nagyon fognak jönni. Ezeknek is van egy kis gikszerjük: ha jól gondolom, a kapitányaik hasznavehetetlen más hajókra.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 2 hónapja Benign_Wolf33 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: plSZTJ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #11447 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések

Benign_Wolf33 írta: plSZTJ van még idő február végéig. Szerintem ne add fel, mert prémium hajók és jól fog jönni a velük szerezhető ezüst a nagyobb tire-ű hajófejlesztésekhez. Bár 5-7-es hajókkal, de nekem is van szakasztársam, aki 2-3 nap alatt megszerezte az APR Kongót.
Egyébként ezt követően lesz még két hasonló gyorscsatahajó is küldetésben. De ezeken kívül ingyenes prémiumhajók magasabb tierbe szvsz nem nagyon fognak jönni. Ezeknek is van egy kis gikszerjük: ha jól gondolom, a kapitányaik hasznavehetetlen más hajókra.


... és neonlámpaként világítanak majd a nyílt vízen, de akkor is kell nekem, mind a kettő :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #11493 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések

Benign_Wolf33 írta: Egyébként ezt követően lesz még két hasonló gyorscsatahajó is küldetésben.

Tegnap nézegettem utána a ARP Myokonak és a wows wiki oldalon még 3 tier 5ös csatahajó van a Kongon kívül.
ARP Hiei, ARP Haruna, ARP Kirishima, elképzelhető hogy mindhárom hasonló küldetésben lesz megszerezhető mint a mostani ?
Bár ahogy néztem csak színben különböznek a Kongotól.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #11497 Írta: nikiji
nikiji válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
SZIAZTOK. azt szeretném kérdezni hogy megcsináltam az v osztályú küldetést, de nem kaptam meg a halyót. létezik?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.279 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.