Technikai problémák

Több
4 éve 4 hónapja #62233 Írta: zsoltika3510
zsoltika3510 válaszolt a következő témában: Nem kapcsolódik a játék
4 éve úgy jártam nem csatlakozott a játék az akontommal.Csinátam másikat előről kezdtem újra fejleszteni mindent.Ejutottam újra a tizes szintekig. Kb féléve megint be tudtam lépni a régi akontommal.Meg hagytam mindketőt .De most megint ez történt tudnekem valaki segíteni? Mit tehetek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #62242 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Nem kapcsolódik a játék
Szia
A web oldalnál sem tudsz belépni ?
Ha ott sem probálj levelet írni a terméktámogatásnak ,ha ott benged . Akkor viszont a klienssel van gond szedle teljesen és rakd fel újra .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #62247 Írta: zsoltika3510
zsoltika3510 válaszolt a következő témában: Nem kapcsolódik a játék
kössszi meg próbálom

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #62250 Írta: zsoltika3510
zsoltika3510 válaszolt a következő témában: Nem kapcsolódik a játék
Sajna nem sikerült.Egy választ kaptam a panaszomra Készítsek új akontot.Kéne valami segítség.Mert nincs kedvem elöröl kezdeni megint.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #62251 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Nem kapcsolódik a játék

zsoltika3510 írta: Sajna nem sikerült.Egy választ kaptam a panaszomra Készítsek új akontot.Kéne valami segítség.Mert nincs kedvem elöröl kezdeni megint.


Ha jól értem, a weboldalra be tudtál lépni. Ezek szerint az email címed meg van és oda is betudsz lépni.

Szerintem a weboldal login résznél tudsz kérni másik jelszót, ha elfelejtetted a korábbit.

Ha az email cím sincs meg, akkor nem tudok megoldást. Igaz, egy email cím nem szokott csak úgy elveszni. Lehet kérni a játékra és az email címre is több lépcsős biztosítást.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #62252 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Nem kapcsolódik a játék
Zsoltika az email cimeid megvannak-e??? Amire regisztráltál... Innen indul minden... Na meg a játéknév. Ha jelszót nem tudod, ezzel már tudsz ujat kérni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.319 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.