Klán: [WOWS] - Az oldal klánja

Több
7 éve 2 hónapja #35138 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Klán: WOWSMP

Gibbonmaki írta: Szia lophatom ezt a jol megfogalmazott hozzászolást ??


Szerintem inkább kérd el szépen! :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35140 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Klán: WOWSMP

Gibbonmaki írta: Szia lophatom ezt a jol megfogalmazott hozzászolást ??

Kérd és kapod :) Csak gondold át, hogy ahova szánod, biztos eléri e az ottani célját!

leopardusz írta:

ledgeri írta: Ha mutatsz egy biztos (oránként, vagy sűrűbben frissülő) megoldást inaktivitás mérésére és egy módszert a köszönés biztos ellenőrzésére (mert velem is megesik, hogy egyszer kétsze nem vagyok fent 4-5 napig és akkor még a chat nem-megjelenéséről ne is beszéljünk), akkor szivesen ránézek.

Szerintem nem kell óránként frissülnie, elér 3 naponta is :P
Amugy kb arra gondoltam, hogy aki nem veszi ki a részét a klántevékenységekből, közös szakaszok, csapat csaták, gyakorlók stb, attól kell megválni inkább. Ezt pedig hosszabb folyamat felmérni.
Ha meg nincsenek ilyenek, akkor.....


Ok 3 nap. Pl pont hétfőre essen a tagcsere, neked volt egy epic hosszú játékos hétvégéd mondjuk másfél hét kihagyás után. Ránézek arra, hogy mikor voltál utoljára online... Mit látok?

Klántevékenységek: még nincs igazán szerveroldali, szervezni meg bármikor lehet;
Közös Szakaszok: "a baráti kör" azt jelentené, hogy "kintről" bárki felkereshet bárkit a klánban (és vissza) hogy szakazonnak egyet!;
Csapat csaták/gyakorlók: Eddigi tapasztalataim alapján a "komolyak" csinálták ezt inkább -semmi sincs ellene, hogy mi is csináljuk-, én itt nem tapasztam ez irányba való érdeklődést...Nem is kérdeztem, de nem csak én vagyok itt... + annyi komolyságot lehet bele venni, hogy csak klán-jelzésű emberke képviselheti a klánt ilyeneken :) nem tudom...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #35180 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Klán: WOWSMP
Mivel véleményezhező alternatíva nem érkezett, a Klántag-csere program hatályba lépett.

Akiktől búcsúzunk:
Jacksonspy
Jocek_89
S_4_3_3_D
Naxtrum
Wermi_Famili
Dr_Moha


Akik érkeztek:
Lezuiusz1
tapsihasiHUN
TankGanger
adamtrom
OSKILEGEND321


Csere számítási alapja csatolva.


Persze hogy pontegyenlőseg volt azt az értéket figyelembevéve, így van egy helyünk.
Persze, hogy nem tudtam küldeni mindenkinek üzenetet, mert wowschat...
Persze, hogy amint kiírtam, hogy 12 nap, kezdtek lejárni a jelentkezési kérelmek, amikről nem is igazán tudtam, így azoktól elnézést, akok jelentkeztek volna, de már nem látom őket...

Szerencsére a felvétel kb fél perc alatt végbement, így az update 1 már nem is lényeges. Viszont a legközelebbi felvétel -mivel van az üres helyünk- essen a következő tacsere idejére!
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja ledgeri által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Get200

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35213 Írta: tapsihapsiHUN
tapsihapsiHUN válaszolt a következő témában: Klán: WOWSMP
Üdv a klán tagoknak és köszönet a felvételért. Igyekszem hasznos tag lenni :whistle:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35222 Írta: Zsirileon
Zsirileon válaszolt a következő témában: Klán: WOWSMP
Sziasztok!

Lévén,hogy tagja vagyok a klánnak,pár észrevételt azért tennék,ha lehet!

A klán tagjai nagyon eltérő időben vannak fent,s nagyon eltérően játszanak.persze nehéz össze egyeztetni a szinteket(Tier),de megoldható. Pl.: Többet játszottam már Get200 társunkkal,még ha nekem T6-os a legnagyobb akkor is.Ezt csupán a chat-ben lévő aktivitásra vetítettem ki,és ahogy pozitív élmény volt,úgy negatív is.Szakasz meghívásra,sokan nemet mondanak,és a WOWS klán chatbe való köszönést is viszonzatlanul hagyják.Úgy gondolom,jobb összetartással sikeresebb lehetne mindenki.A tapasztaltak tanítanak,a kezdők és haladók tanulnak,és így lehet ütőképes csapat!Egy szó mint száz,a chat használat nagyon gyenge,ezt orvosolni kellene,igaz a megoldást nem látom jelenleg.

A win stat alapján történő ki illetve csatlakozást a klánba,nem feltétlen látom reálisnak!Sajnos nagyon sok múlik az adott csatában résztvevő csapattagokon(túl sok).Hiába tolja bármelyikünk is keményen,ha a többiek szarban hagynak.(x hajó x irányba).

Más játékokban szerzett tapasztalat alapján,én azt látom,hogy nem a WOWS-ban kell a gyengébb játékosokat cserélgetni erősebbekre,hanem egy iskolát is indítani.Mire gondolok?

WOWS klán "leggyengébb" tagjának win-je mondjuk 50%
WOWS2 klán "legerősebb tagja 49%

Így 60 embert lehetne lefedni,s 30-al több embernek lenne lehetősége csapatban(normális magyar) játszani.

Nos persze nem tudom mennyire lenne ez megvalósítható,és nyílván azt a klánt is igazgatni kellene,de erre gondolom lenne jelentkező.

Amennyiben butaságokat beszéltem,úgy sorry,de én ebben látnám a megoldást! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35228 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Klán: WOWSMP
Annak ellenére, hogy létezik a szakasztárs-kereső topik ennek a klánnak a célja inkább az emberek összehozása. Ez egy olyan játékban is elérhető névcsomag akiet megtalálva lehet kérdezgetni.
Az eltérő fentlét tekintetében tényleg igaz, hogy nagy a szórás, több taggal jobban lehetne lefedni az egyini igényeket, de sajna WG írja a szabályokat.
Most -magamból kiindulva- lévén Ranked season van sokan abban haladnának, amiben sajna a Division nem megengedett, így ők/mi sajna kiesünk valamelyest....

Nem a Win-rate alapú a csere, nem előre meghatározott, bár előre számolható valamelyest, de erről korábban írtam. Viszont ha van igény -egy-egy adat kivehető, viszont érdekes, hogy pont a winrate az ami alapján két csoportra osztanád a pakkot.

Két klán, dupla Doubloon. Ha valaki "ad pénzt" bele, vagy felajánljja, hogy egy "topikban egyesüljon" egy WOWS2 a WOWS mellé megoldható...

Viszont Training meccsek szervezhetőek, mivel már mod sem kell a trainingroom eléréséhez... TS-is van, megoldható...

Öszegezve:
Chat, próbálkozz, értsd jól: ha nem érzed jól magad, akkor a nyitottság végett kereshetsz másikat
Tanítás: megoldható, bár az egész kulcsa a ráérzés
WOWS2: Ha alakul rá keret megoldható

Végszó: A kommunikáció fontos!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.257 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.