Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
3 éve 1 hónapja #66002 Írta: BacsaA
BacsaA válaszolt a következő témában: Dühöngő
Akkor jól tippeltem. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 1 hónapja #66008 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Dühöngő
34találat,SAP..8500dam..Mi a tosz értelme van ennek a gyászdal Brindisinek.Előtte az Amalfi is egy totál rakás fos volt.Örömmel tapasztalom,hogy az olasz minőség folytatódik a magasabb tierben is..
A következő felhasználók mondtak köszönetet: nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 1 hónapja #66009 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Az olasz hajók talán szépek, de csak a cirkákat kezdtem el, aztán hagytam őket t5-ben. Szerintem nem is folytatom azt az ágat.Nekem ez a SAP olyan se füle, se farka.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 1 hónapja - 3 éve 1 hónapja #66011 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Hát azért futnék még egy pár kört. A Brindisi  az egyik legtöbbet használt  hajóm csak jókat tudok róla mondani ha jókedve /elég sűrűn/ van az 5k garantált salvónként de kb minden 3.-ra tudja a 10-et is. Imádja a BB-ket. Az újrafejlesztésben /RB/ 2x húztam újra az ágat úgyhogy van némi tapasztalatom az olaszokkal. Ha kör elején megnézed egy olasz CA kb 10-20 pontal erősebb fegyverzetben a tiertársainál De ha nem használjátok legalább kevesebb erős ellenfelem lesz.Érdekes ez én például a Desmóban és a Hindiben nem találom a hú bammegg faktort pedig sokan esküsznek rá.
Utolsó szerkesztés: 3 éve 1 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 1 hónapja #66051 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Dühöngő
Kedvencem amikor olyan 4x%-os potato-kkal hoz össze az élet, aki meg tanult kommunikálni, de a választ nem tudja értelmezni. Megölünk mindenkit, zónáról zónára megyünk foglalni, ennek a jóképességűnek bejelzem, hogy foglalja el a következő zónát (persze gyors jelzővel, mert ismét 2 nap után chatbannt kaptam a semmire...), amég én gyorsan az utolsó hajót is kivégzem, és ő amúgy is lényegesen gyorsabb mint én, erre ő egyenesen tovább a 10-es vonalra mindennel ellentétes irányban, és közben írkál...   
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 4 hete #66071 Írta: lordzsolt93
lordzsolt93 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Olyan mélyre süllyedt a ranked színvonala, hogy ez nem volt elég a győzelmhez... félelmetes... 
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.489 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.