Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
3 éve 2 hete #66132 Írta: Toweliee
Toweliee válaszolt a következő témában: Dühöngő
mennyi sikerélményed lenne, ha mindig nálad jobb vagy rosszabb játékosokkal rakna össze az MM?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 2 hete #66134 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ha mindig kiegyensúlyozot csapatokat rakna össze lehet hogy nem lenne több siker élményem .
De érdekesebb csaták lennének . 
Játszom egy telefonos hajós játékkal ahol mindenkinek generál pontszámot és látod a csata elején hogy az egyik csapatnak 1100 pontja a másiknak 1105 pontja van .
Nem is megy le 2 perc alatt  a csata.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: lordzsolt93

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 4 napja #66199 Írta: lordzsolt93
lordzsolt93 válaszolt a következő témában: Dühöngő
0 fókusz, 0 segítség, 2 rombolót nyomtam le majdnem egyedül full hp-ról és egy szalvón múlt már megint. 1100 hp maradt a másikban amit már leszedtek de későn. Ha csak egy szalvóval segítettek volna, nyerjük a csatát. 7 km-en lévő 10 hp-s georgiát nem lövik ketten mert a tízen f@szom hány km-re lévő alaskát kell lőni, a georgia meg egy hp töltés és 2 csatahajót nullázott le a picsáb@. Hiába a cap-ek, meg az eredmény, hülyékkel nem lehet mit kezdeni. 
 
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 4 napja #66200 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Annyit tudok írni biztatásul .
Hogy én beálitottam a rangom szóval nem barmolom el más csatáját .
Bár gondolom nem a  bronzban zajlott az összecsapás.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: lordzsolt93

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 3 napja #66202 Írta: lordzsolt93
lordzsolt93 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Bronz persze, kiveszem azt a pár száz acélt és viszlát a kövi resetig. Már írtam a rankedről és így, ilyen formában semmi értelme nincs, ezért teljesen hidegen hagy, hogy melyik liga hányas rangon vagyok. Flambasstől meg Flamutól is láttam videót, gold ligában eszméletlen, hogy mik vannak. Hagyom a francba, eszemben sincs többet mérgelődni rajta, az a kis acél jól jön és könnyen megszerezhető tovább pedig menjen akinek van hozzá türelme. Majd ha a ranked komolyan veszi magát, lesz tétje az indulásnak és a bent maradásnak, minimálisan szűrik azokat akik szabotolják és végigtrollkodják a csatákat akkor én is komolyan veszem, így viszont szó sem lehet róla. 

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 3 napja #66203 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Tegnap este érdekes volt vagy kevesen voltunk vagy nem tudom de arany 7-től bronz 10-ig mindenki szerepelt 1 csatán belül
 

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.449 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.