Jelenleg 574 vendég és nincs tag online

× Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

4 hónapja 1 hete - 4 hónapja 1 hete #66010 Írta: Mcarthur73
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Ha ez az illető nem csaló ,akkor senki..!!
tier 2-3 rombolókkal átlag 40e. körüli sebzések? 
Haku 100csata,és 140ezer az ÁTLAg sebzés..
ugyan már..szégyen,hogy ezek nem esnek ki egy szűrőn soha..
Ő úgy is nyer,hogy a konyhából irányítja egy ismerősét a gép előtt bazz...

"Virtutis Confido"
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: akkufuro

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 hónapja 1 hete #66012 Írta: akkufuro
Két lehetőség van vagy  van egy jó hecker ismerőse  vagy évi több ezer eurót költ a játékra. A napokban beszéltem egyik haverral aki WOT-ozik van egy ilyen ismerőse csak prémlőszert használ évi 2-300 rugót költ a játékra kb ilyen mutatói vannak. 

4 hónapja 1 hete #66013 Írta: llw99
0.10.2. javítással elérhetőek az Armory-ban:
29.000 acél

228.000 szén

Továbbá a megszerezhetőségi opcióból eltávolításra kerülő prémium hajók meghatározott ideig (akinek megvan annak megmarad):
0.10.2. javításkor: Somers (10-es ameriakai romboló)

0.10.5. javításkor: Erich Lowenhart (6-os német repülőgéphordozó), Nelson (7-es brit csatahajó), T-61 (6-os német romboló), Haida (7-es nemzetközösségi romboló), Z-39 (7-es német romboló), Asashio (8-as japán romboló), Admiral Graf Spee (6-os német cirkáló)

"With the release of Update 0.10.2, X Somers will cease to be available in the Armory. When Update 0.10.5 goes live, VI Erich Loewenhardt,VII Nelson,VI T-61,VII Haida, VII Z-39, VIII Asashio,VIII Lenin and VI Admiral Graf Spee will also cease to be available. The ships are being removed from the game due to a combination of their popularity and combat efficiency. In order to maintain the proper level of diversity in teams in terms of ship composition, these ships will cease to be available for an indefinite period of time, but may return in future."

forrás:
worldofwarships...rt-2/
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, nwa5000, BacsaA

4 hónapja 1 hete #66014 Írta: Grievous
Én Speen meglepödtem a listán, habár 2x volt lehetőség megszerezni "ingyen", ha azt nézem (első karácsonyi kampány rewardja, ilt odin dockyard felénél reward) "érthető", de nem is igazán XD
Nekem Nelson és T-61 megvan (dd ládából, bb-t berakáskor vettem meg), többi hajóból... a cv valahogy vonz, asashio is, esetleg még a z, de lenin és haida nope. Kár, hogy nincs annyi dublonom h kivegyek mindenki, na mindegy 

4 hónapja 1 hete #66032 Írta: Rolesz81
Túl sok volt a valódi hajó a játékban. Gyorsan ki kell venni őket és helyettesíteni még papíron sem létező WG kreált hajókkal, nehogy feláldozzuk a játékot a realitás oltárán.

3 hónapja 3 hete #66094 Írta: BAGETT

Aki nem tud úszni, ne másszon fára, mert elüti a villamos.

3 hónapja 3 hete #66096 Írta: Shardik4
Ez mi volt ? 

3 hónapja 3 hete - 3 hónapja 3 hete #66097 Írta: akkufuro
Semmi különös csak az RNG.nek nevezett gyárilag beépített csalógép teszi a dolgát. Vagy lehet összegyűjtött véletleneknek is nevezni abból a több millió salvóból ami elszáll itt naponta eőfordul ilyen is természetesen csak ha rád lőnek. Arról miért nincs válogatás amikor a Smolensket Petrovval vasipari derékszögben 5 km -ről oldalba nyomod egymás után 3X AP-vel és az össz sebzés 860 ?

3 hónapja 3 hete #66098 Írta: Jaszon
Ha megtanulsz célozni azzal a kis karikával,pöttyel csúnya meglepetéseket lehet kiosztani ;) bár ez inkább sziget mögött álló hajóknál jön be.Csapat társam vágott ki egy DM-t aki 16 km-ről sziget takarásában gyújtogatta.Egy pillantra felvillant így a térképen ott maradt az utolsó pozíciója arra rávitte a karikát és bumm Devstrike.Persze RNG függő a dolog de az esetek 70% eltalálod vele a célt.Smolenks-ről meg annyit hogy troll páncélzata van nagy kaliber legtöbbször csak overpent add rá.

Ascott_steel2

3 hónapja 3 hete - 3 hónapja 3 hete #66100 Írta: akkufuro
Hát a fent említett módon sokszor eredményesebb vagyok mint közvetlen közelről. Nem tudom miért. Én is nagyon szeretem a bujkálókat megpotyogtatni. Ezzel a módszerrel egy problémám van ha látszik az alany akkor odalő ha eltűnt legtöbbször csak földet tudok rombolni, sehogy se lehet "oda" lőni vagy nem visz a sziget mögé felakad a hegyben ha átmegy akkor meg már túl messzire repül.A kis karika pötty kezeléssel nincs probléma csak azzal hogy nem oda megy. Egyébként 55" tv játszok tehát  még a korlátot is látom a célponton. Elég pontosan el tudom helyezni a pöttyöt. És akkor jön az hogy 3 elébe 6 mögé 2 lepattant. Nagyon pontosan körbelőttem El nem tudom képzelni hogy mit láttok azokon a 15"-os monitorokon. Hál istennek sose próbáltam.

3 hónapja 3 hete #66101 Írta: Ahha2
Oké az 55" tv, csak ott azért bejátszik azért az 5-6 ms válaszidő - jobb esetben - hiába van rajta bizonyára game képmód... Az ugyebár csak a színeket teszi szebbé. Nekem 32" doszt elég játékhoz, ívelt gamer monitor 1 ms válaszidővel. Sokat javított a staton, hidd el. Ne tévén játssz, hidd el megéri.

3 hónapja 3 hete - 3 hónapja 3 hete #66104 Írta: akkufuro
Az én válaszidőm 3 sec nem 5 ms Szellemkép nincs.0,001 és 0.008 mp nincs ember aki észreveszi Tökéletes a kép. Verekedős  játéknál talán van jelentősége. De amikor a kormány 18 mp alatt fordul át .....a hajó meg utána még hány mp- múlva SAJÁT VÉLEMÉNY de ez szerintem ez kb ugyanaz mint a   telefon kamera MP verseny. Azon kívül hogy 10x annyi memóriát használ semmi látható különbség  nincs az 50 MP és az 5 MP között.  De "látja" és esküszik rá hogy sokkal szebb mert látni akarja a különbséget  /+200 ezerért hogyne/ főleg  10x4 cm méretben nagyon látszik a különbség, mivel a képek mostanában még monitorra sem kerülnek. 

3 hónapja 3 hete #66105 Írta: Ahha2
Nem is a kormánylapát átfordulás miatt érdekes a válaszidő, ennyire nem vagyok hülye minden bizonnyal. Ennyi erővel toljad képcsöves tévén. 3 sec válaszidő pedig hááát.... nem is tudom, hogy van e ilyen :-D Legalábbis azon tv kategóriánál, amit írtál :-D de mehet itt a csipkelődés hosszú hosszú hozzászólásokon keresztül, akkor is az a véleményem, hogy nem véletlen vannak ezek a dolgok kitalálva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: akkufuro

3 hónapja 3 hete - 3 hónapja 3 hete #66106 Írta: akkufuro
Nem a TV hanem az ÉN válaszidőm !  Én vagyok a lassú.    Egyébként utána néztem a TV-nek 11 ms meg még oda van írva hogy overshoot 5 ms ,ami nem tudom mit jelent. Távol álljon tőlem hogy bárkinek is a szellemi képességeit kétségbe vonjam. Mindenki használjon olyan képmegjelenítőt amilyet  szeret amilyenben hisz.  A kormánylapáttal arra szerettem volna utalni hogy ebben a játékban szerintem nem olyan nagy jelentősége van a tized század másodperceknek főleg az én szintemen. Vagy legalábbis nagyon ritkán. Sajnos olyan világban élünk hogy mindig az újabbat el kell adni és ehhez ki van találva a megfelelő marketing és tudatformálás. 

3 hónapja 3 hete #66110 Írta: Phaser
Most láttam War Thunderben:

Mellékletek:

© 2021 WOWS.HU. Minden jog fenntartva.

Please publish modules in offcanvas position.