Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

Több
3 éve 3 hete #66096 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ez mi volt ? 

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 3 hete - 3 éve 3 hete #66097 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Semmi különös csak az RNG.nek nevezett gyárilag beépített csalógép teszi a dolgát. Vagy lehet összegyűjtött véletleneknek is nevezni abból a több millió salvóból ami elszáll itt naponta eőfordul ilyen is természetesen csak ha rád lőnek. Arról miért nincs válogatás amikor a Smolensket Petrovval vasipari derékszögben 5 km -ről oldalba nyomod egymás után 3X AP-vel és az össz sebzés 860 ?
Utolsó szerkesztés: 3 éve 3 hete akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 3 hete #66098 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ha megtanulsz célozni azzal a kis karikával,pöttyel csúnya meglepetéseket lehet kiosztani ;) bár ez inkább sziget mögött álló hajóknál jön be.Csapat társam vágott ki egy DM-t aki 16 km-ről sziget takarásában gyújtogatta.Egy pillantra felvillant így a térképen ott maradt az utolsó pozíciója arra rávitte a karikát és bumm Devstrike.Persze RNG függő a dolog de az esetek 70% eltalálod vele a célt.Smolenks-ről meg annyit hogy troll páncélzata van nagy kaliber legtöbbször csak overpent add rá.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 3 hete - 3 éve 3 hete #66100 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Hát a fent említett módon sokszor eredményesebb vagyok mint közvetlen közelről. Nem tudom miért. Én is nagyon szeretem a bujkálókat megpotyogtatni. Ezzel a módszerrel egy problémám van ha látszik az alany akkor odalő ha eltűnt legtöbbször csak földet tudok rombolni, sehogy se lehet "oda" lőni vagy nem visz a sziget mögé felakad a hegyben ha átmegy akkor meg már túl messzire repül.A kis karika pötty kezeléssel nincs probléma csak azzal hogy nem oda megy. Egyébként 55" tv játszok tehát  még a korlátot is látom a célponton. Elég pontosan el tudom helyezni a pöttyöt. És akkor jön az hogy 3 elébe 6 mögé 2 lepattant. Nagyon pontosan körbelőttem El nem tudom képzelni hogy mit láttok azokon a 15"-os monitorokon. Hál istennek sose próbáltam.
 
Utolsó szerkesztés: 3 éve 3 hete akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 3 hete #66101 Írta: Ahha2
Ahha2 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Oké az 55" tv, csak ott azért bejátszik azért az 5-6 ms válaszidő - jobb esetben - hiába van rajta bizonyára game képmód... Az ugyebár csak a színeket teszi szebbé. Nekem 32" doszt elég játékhoz, ívelt gamer monitor 1 ms válaszidővel. Sokat javított a staton, hidd el. Ne tévén játssz, hidd el megéri.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 3 hete - 3 éve 3 hete #66104 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Az én válaszidőm 3 sec nem 5 ms Szellemkép nincs.0,001 és 0.008 mp nincs ember aki észreveszi Tökéletes a kép. Verekedős  játéknál talán van jelentősége. De amikor a kormány 18 mp alatt fordul át .....a hajó meg utána még hány mp- múlva SAJÁT VÉLEMÉNY de ez szerintem ez kb ugyanaz mint a   telefon kamera MP verseny. Azon kívül hogy 10x annyi memóriát használ semmi látható különbség  nincs az 50 MP és az 5 MP között.  De "látja" és esküszik rá hogy sokkal szebb mert látni akarja a különbséget  /+200 ezerért hogyne/ főleg  10x4 cm méretben nagyon látszik a különbség, mivel a képek mostanában még monitorra sem kerülnek. 
Utolsó szerkesztés: 3 éve 3 hete akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.309 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.