Brit repülőgép-hordozók

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja #64058 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Brit repülőgép-hordozók
Andurin nem szítasz vitát, érveket hozunk fel a cv-nél kinek mi jön be és miért. Tier 8-ban még szerintem okés ha nem rak fel. Tier 10-ben azért necces, mert maga a repülők értékeit növelik (nem a stockos verzióról beszélek hanem már a kifejlesztettről) de csak elenyészően. Ha megnézed mondjuk a lexi és a midway paramétereit akkor igazán nincs nagy eltérés, növelik a gépek számát de ezt megbeszéltük, hogy ha belefutsz egy minoba vagy hallandba akkor már nem számít az sem (ezért szoktak röktön ledobni egy csomaggal a felszállás után, hogy gépeket mentsenek. egy max 2 ráfordulásod van de ha benne vagy a lecsóba akkor feleslegesen veszítesz el 4-6 gépet minimum).
Másrészt tier 10-ben a rossz légvédelem is átlagos (kivéve izumo meg ilyenek, ezekre nyugodtan rámehetsz 8as-al is - apró szösszenet, ezeknek a hajóknak felesleges légvédelmet fejleszetni mert akkor is ratyik lesznek, értelmetlen). A lényeg, hogy az erősebb légvédelem is nagyobb kárt tud okozni és erre jön a flak is. Az ügyesebb repülősök kígyóznak és próbálják kerülgetni de amikor ott egy kremlin ami akkora flaket küld ki rád, hogy elsötétül minden és nem is látod a hajót :D a hallan meg, hát az új csodafegyver, 5-6 km-ről még spottolni is necce, ha magas tierben akarsz hordozózni akkor a hakut ajánlom. Tier 8ban meg a sokrakétás lady lexit. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja - 3 éve 9 hónapja #64059 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Brit repülőgép-hordozók
Elnézést kérek, mert félreérthető voltam. Ettől függetlenül köszönöm szépen az észrevételeket, javaslatokat, mert sokat segítenek a jövőben. Csatahajós vagyok alapvetően, de mostanában más kategóriákat veszek elő. Még az átdolgozás előtt elkezdtem húzni a hordozó ágakat, pont azért, mert (az általam oly sokszor emlegetett) Arp Nachi küldetés idején nem állt rendelkezésemre minden ágból megfelelő szintű hajó (és után még néhány náció/szint/típus specifikus küldetésnél sem). Pillanatnyilag az amerikai technológiafán a USS Rangernél járok és még kell bőven a Lex asszonyhoz (a polcomon már ott van a dobozban a Meng készlete), de a tapasztalataim pozitívak vele. A japán fán a Hoshonál tartok, mert az átdolgozásig csak a Zuiho-ig jutotttam, itt már vannak gondjaim, de szerintem csak nem tapasztaltam ki eléggé. Azért a brit ágat húzom, mert a 8-ashoz van prémium álcafestésem és jelenleg az a célom, hogy beszerezzem azokat a hajókat, melyek ebben a helyzetben vannak nálam. A HMS Hermessel én is tapasztaltam ezeket a negatívumokat, de a nehézséget leginkább az okozta nálam, hogy a küldetések nem támogatják az 5-ös szint alatti egységeket, így a japánnal együtt sokat volt parkolópályán, az amerikaival meg még nem szoktam össze eléggé és itt ez alatt a csapat támogatását értem leginkább. A legkisebbekkel történő gyakorlást én így elengedhetetlennek tartottam és a brit 4-es ebben nagy segítség volt (meg szerintem jól néz ki) :) A HMS Furious-t még nem próbáltam ki, mert most a Minsk, Gaede, Bretagne trió a soros, de annak is eljön az ideje, aztán meglátom, hogy milyen.
Amúgy rombolókra szakosodtam a HMS Hermessel.
Utolsó szerkesztés: 3 éve 9 hónapja Acetil_coenzim_A által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Lord

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64062 Írta: Luperator
Luperator válaszolt a következő témában: Brit repülőgép-hordozók
Ahogy látom amúgy a cv-zés olyan mint a tüzér a wotban, bár normális csatában nem azzal törődnek a chaten mit csinál az ember a hordozóval. Hermes-szel két kört mentem összesen, nekem az tetszett benne, hogy lehetett a cirkálóknak citadellát dobni.
Ahogy fentebb lett írva amúgy, keveset sebez a torpedó, pedig nagyon gyorsan lehet célozni vele és még én is képes vagyok pontosan dobni. Bombák meg.. Ha bejön, akkor tud sebezni de az Indomitable-n kívül úgy látom hosszú a célzókör amit ha nem egy helyben áll nehéz telitalálatot dobni. Megkövetlek benneteket, Toptier sem rajong a brit hordozókért.

Én speciel inkább amúgy a cirkálókat szoktam támadni, kivéve ha több a dd és muszáj a csapatnak segíteni. Nem topik téma, de tegnap jó pár gép árán sikerült a Zeppelinnel elintézni az Östergötlandot. Amúgy remek csata volt, nekem kevésbé mert a csatahajókat cirkálók és a Lexington is kísérte. Micsoda csapatmunkát szült a cv rework :silly:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Lord

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64078 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Brit repülőgép-hordozók
Mentem pár kört a HMS Furious-al. Még nagyon alap, de már pár felszerelést felraktam rá. Nos a tapasztalataim felemásak. Ez betudható a fejlesztések hiányának is. Azonban voltak jó pillanataim is. Bizakodom. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.342 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.