Brit repülőgép-hordozók

Több
3 éve 11 hónapja #64044 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Brit repülőgép-hordozók
Furious kerülendő szerintem. Ark Royal használhatóbb.

A T10 brit Cv meg... ehh. Messze kerülendő szerintem. Jól elcseszték valamelyik javításban.

Múltkor mentem vele néhány csatát és ...borzasztó lett.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 10 hónapja #64046 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Brit repülőgép-hordozók
"Mióta átdolgozták a repülőgéphordozók játékmenetét, azóta nem tudtam szintet lépni ezekkel a hajókkal."

Ó haver, pont a legszarabb cv ág :D Ha taktikusan akarsz játszani és rombolókra vadászni akkor inkább az amcsi ág (lexi a nagy kedvencem), viszont ha sebezni akarsz és strapabíró repülőket szeretnél akkor a japó ág ;)

Az angol cv ág jellemzői: a rakétások semmit nem érnek, a torpedósok kevesen vannak és a szőnyegbombázók nem sebeznek viszont lassúak és egy csatahajó is kikerüli ha gyorsabban megy és kanyarodik. Az egész ágra jellemző a kevés hp, lassú repülők és kicsi sebzés. ;)

(saját vélemény, lehet, hogy más nagy király vele, én egy normális kört se tudtam menni velük)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #64053 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Brit repülőgép-hordozók
Valóban.

Vagy a japán, vagy az amerikai hordozókat javasolnám én is. A németek hordozóit meg még mindig tekergetik. Mármint a paramétereiket. Kiadás után még a tapasztalt hordozósoknak is meg kell tanulniuk, azok hogyan is használhatóak.

A meglévő három ágból az IJN, USA CV-k az életrevalóak. A RN hordozók nem igazán.

Mentem ma egy bemelegítő kört T6 japán hordozóval. T7 csata volt és birka csapattársak. Persze hogy kikaptunk.
Viszont az látszik, hogy T7-ben is elég kemény kis hajó, csak jól kell terelgetni a rajokat, mert könnyen lehullanak. T8-ba már nem igazán való. Ott egy pillanat alatt lefújják az égről a T8 cirkálók, meg a F@szomland romboló ág hajói.




Utolsó szerkesztés: 3 éve 10 hónapja Andurin77 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64055 Írta: Luperator
Luperator válaszolt a következő témában: Brit repülőgép-hordozók
Fura, de nekem pont bejön a Furious, egyelőre jobban mint a japán vagy amcsi 6os. Persze még mindig tanulom az új mechanikát de az angollal érzem magam jónak vagyis szeretek vele játszani.

Amúgy nem úgy van, hogy az angol gépek a legstrapabíróbbak? A japán nagyot sebez de papír emlékeim szerint. Az amcsi meg a kettő között. Ez a páros tieres hordozó felépítés elég szívás és én nem vagyok egy toptier hogy bottomként is szétszedjem az ellent.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #64056 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Brit repülőgép-hordozók
Én is néztem a paramétereit és nem rossz de kevesebb repülő van egy szakaszban, emiatt használhatatlanok nekem. Meg amit leírtam. De ízlések és pofonok, ha neked bejön akkor nyomjad ;)

A német cv ág az ap bombával szerintem inkább a japán cv ágra fog hasonlítani. Az ap rakétások viszont kész rejtély számomra, nem lehet gyújtani velük az szerintem neccessé teszi a dolgot. Majd meglátjuk, lehet, hogy hp-ban nagy király lesz és a sebzéssel kompenzálnak vele mint pl az olasz cirkálóknál. Nem gyújt, de szemből belédver 10k sebzést ha csatahajóval mész is :D Azért a torpedósebesség viszont gyalázat :D mind1, majd meglátjuk...
Utolsó szerkesztés: 3 éve 10 hónapja Lord által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64057 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Brit repülőgép-hordozók
Úgy van egyébként... csak nem akartam vitát szítani.

A legerősebb páncélzatban és HP-ban a brit ág.
A legpapírabb meg a japán ág.

A legnagyobb baj a brit ággal a sok kis bomba. Aminek átütné a fedélzetét és sebezne is, azok könnyedén kitérnek előle. Amiket meg eltalál - csatahajók - azok meg kaptak fedélzet lemez vastagítást, így szinte semmit nem sebez rajtuk.

E mellett gond a rakétás raj lassúsága is.

Torpedók jók lennének, mert összatartanak, így haladási irányban el lehet az elsőt engedni, és amíg próbál a célpont kitérni, oldalról még egy támadást lehet intézni ellene. Szerencsés esetben, ami hátulról jön, azokba is bele szalad. Viszont nagyon keveset sebeznek. A max sebzése is kicsi és erre rájön a célpont torpedó védelme, ami tovább sökkenti. Mindig elfelejtik a célpontok, hogy a légi torpedó sebzése csak töredéke a más hajókról indított torpedók sebzéséhez képest. Mégis a légi torpedók elől forgolódnak ki eszetlenül. Pedig még flood nerf is volt.

Amúgy a strapabíróság T8-T10 ben eltűnik, mint a nyári hóesés. Egy pillanat alatt. A Flak egy pillanat alatt bedarálja mindet.
A legbosszantóbb, hogy esély sincs a korrigálásra. Számtalanszol futottam bele, hogy az első támadás azonnal visz mindent. Nincs mit korrigálni, irányt váltani.
Ez így elég nagy hülyeség szerintem.

Emellé jön be a WG aktuális, kedvenc, aranytojást tojó tyúkja. Amiből a legtöbb pénzt reméli, annak az egekbe fel van tornászva a légvédelme, hogy tudjon a hülyegyerek...bocsánat, a pénzes vásárló örömködni és a többi hülyét...bocsánat, haverjait is vásárlásra csábítsa. Ahogy a pénzügyi mutatók azt jelzik, hogy kifutott az üzlet, letekerik a paramétereit és másik tyúkot állítanak hadrendbe.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A, Luperator

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.284 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.