Pan-Asian Rombolók

Több
5 éve 9 hónapja #53655 Írta: szabi62
szabi62 válaszolt a következő témában: Pan-Asian Rombolók
Bemutatkozó csata :P tetszik, jóban leszünk :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja #53846 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Pan-Asian Rombolók


A fushun is egy jó hajó!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57459 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Pan-Asian Rombolók
Harcostársak!
Nem tudjátok mit lehet csinálni a Jianwei-vel? A torpedóinak hatótávja (6.4 km) mind a felderítési sugárnál kisebbek (6.84 km). (Gyakorlatilag, csak akkor érdemes elereszteni a delfineket, ha felém jön az ellenfél.) Ha lövök, akkor fokuszt kapok. Tegnap a füstből is kicsaptak egy Salvo-val. (Jó már nem voltam full Hp-s, úgy féléleten voltam.) Maradna a foglalás, de ehhez nem a legtökéletesebb az álcája. (Sajnos a kapitány még nem érte el a 10. pontját. Mondjuk az álca {ha meglesz} az nagyot fog dobni rajta...)

A fenti filmen egyszerre látszik az ágyúk és a torpedó töltöttségi szintje. Ezt valami mód csinálja, vagy a beállításoknál kell valamit bepipálni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #57461 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Pan-Asian Rombolók

hadtjuk írta: Harcostársak!
Nem tudjátok mit lehet csinálni a Jianwei-vel? A torpedóinak hatótávja (6.4 km) mind a felderítési sugárnál kisebbek (6.84 km). (Gyakorlatilag, csak akkor érdemes elereszteni a delfineket, ha felém jön az ellenfél.) Ha lövök, akkor fokuszt kapok. Tegnap a füstből is kicsaptak egy Salvo-val. (Jó már nem voltam full Hp-s, úgy féléleten voltam.) Maradna a foglalás, de ehhez nem a legtökéletesebb az álcája. (Sajnos a kapitány még nem érte el a 10. pontját. Mondjuk az álca {ha meglesz} az nagyot fog dobni rajta...)

A fenti filmen egyszerre látszik az ágyúk és a torpedó töltöttségi szintje. Ezt valami mód csinálja, vagy a beállításoknál kell valamit bepipálni?


Az álca után használhatóbb lesz jóval. Szovjet tesójával szemben (4km......) meg egy álom 6,4 km-es toroedó. Ami ugyan dd-t nem sebez, de minden mást igen.
Más : füstben ugye nem egyhelyben állsz?
Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 hónapja Rallyefan81 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57462 Írta: splash...
splash... válaszolt a következő témában: Pan-Asian Rombolók
Hát igen eléggé szűkös az a 6,4es torpedó táv, viszont gyorsak és nagyot ütnek a kúpok. Szigetek között elég jól lehet vele operálni, ill. hát igen, ha megvan az álca skill az óriásit dob a hatékonyságán.
A füstgenerátor viszont elég jó, nagyon hosszú füstöt lehet húzni, amiben lehet előre-hátra mászkálva lőni, és akkor kevésbé szednek ki belőle, főleg ezen a szinten.

Asszem van a beállításokban ilyen, de nem tudom most hirtelen hogy hol.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57463 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Pan-Asian Rombolók
Nekem Fushunom van tavalyról, vagy melyik karácsonyi kampányban lehetett megszerezni. Nekem annyira nem tetszik, mert piszok lassan fordulnak a tornyai, ismerősöm mondta ,hogy füstben álló típus ,vagyis más felspotolja neked a célpontokat, te meg szétlövöd. Nekem annyi gondom van ezzel ,hogy általában nincs ki spotoljon így randomban, vagy kicsit gond van a helyzetben és a meccsen is :dry:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.247 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.