Pan-Asian Rombolók

Több
5 éve 1 hónapja #57464 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Pan-Asian Rombolók

Rallyefan81 írta:

hadtjuk írta: Harcostársak!
Nem tudjátok mit lehet csinálni a Jianwei-vel? A torpedóinak hatótávja (6.4 km) mind a felderítési sugárnál kisebbek (6.84 km). (Gyakorlatilag, csak akkor érdemes elereszteni a delfineket, ha felém jön az ellenfél.) Ha lövök, akkor fokuszt kapok. Tegnap a füstből is kicsaptak egy Salvo-val. (Jó már nem voltam full Hp-s, úgy féléleten voltam.) Maradna a foglalás, de ehhez nem a legtökéletesebb az álcája. (Sajnos a kapitány még nem érte el a 10. pontját. Mondjuk az álca {ha meglesz} az nagyot fog dobni rajta...)

A fenti filmen egyszerre látszik az ágyúk és a torpedó töltöttségi szintje. Ezt valami mód csinálja, vagy a beállításoknál kell valamit bepipálni?


Az álca után használhatóbb lesz jóval. Szovjet tesójával szemben (4km......) meg egy álom 6,4 km-es toroedó. Ami ugyan dd-t nem sebez, de minden mást igen.
Más : füstben ugye nem egyhelyben állsz?

Amikor kicsapott a BB, akkor egy helyben álltam. Meg is volt a tanuló pénz... (Amikor jöttek a lövedékei, gondoltam ezt még kibírom... :) Azt nem. :sick: Ez volt az utolsó lövése, mert hogy rám tudjon lőni befordult a fedezetem elé. Egy perc múlva már ő is a mentőcsónakjait engedte. :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja - 5 éve 1 hónapja #57466 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Pan-Asian Rombolók

Grievous írta: Nekem Fushunom van tavalyról, vagy melyik karácsonyi kampányban lehetett megszerezni. Nekem annyira nem tetszik, mert piszok lassan fordulnak a tornyai, ismerősöm mondta ,hogy füstben álló típus ,vagyis más felspotolja neked a célpontokat, te meg szétlövöd. Nekem annyi gondom van ezzel ,hogy általában nincs ki spotoljon így randomban, vagy kicsit gond van a helyzetben és a meccsen is :dry:

Az az igazság, hogy Asashio után felüdülés, hogy még cirkálókra is lőhetek torpedót...
Fushun-on legalább van 8 km-es torpedó. Egyébként érzem, hogy a többi V szitű rombolóhoz képest erős a Jianwei. Jobban fordulnak az ágyúi. Nagyobb tűzereje van... Az ellenfél rombolóival nem is szokott bajom lenni. Annál inkább a fokusszal...

A Jianwei olyan, mint a toronyóra:
Ritkán üt, de akkor nagyot. (Husz csatában, egyszer...)

Jut eszembe, hogy valaki nagytudású megírhatná mit kell mit kell bepippantanom ahhoz, hogy nekem is kiírja a torpedó és a ágyú töltés visszaszámlálást egyszerre. Amit előre is köszönök.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 1 hónapja hadtjuk által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #57479 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Pan-Asian Rombolók
Megtaláltam. A Setings/Vezérlés-ben a Show boat main battery & TTs load indicators kell bepippantani.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #57907 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Pan-Asian Rombolók
Végre egy értelmesebb kör gadjahval, természetesen top tier vagyok, a csapat meg valahol máshol szedi az ellenfél utolsó hajóit.... (meccs elején 7 hajó célzott be, meg valszeg ebből lött is legalább 4) Flint éppen túlélte a végén...



Itt ment el a double strike-om, gnei késve halt meg

De azért érdemes Königsberg, Lyonra ránézni, Köngisberg a map szélén haladt FOLYAMATOSAN, Lyon meg passz, egyszer fennakadt, de azt se értem minek ment A-ra, mikor EGY ELLENFÉL SE volt ott...






Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hete #58422 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Pan-Asian Rombolók
Most vagy velem van a gond, vagy csak szívat a rendszer ezzel a hajóval? 18 kör, 6 győzelem mióta megvettem...
Ma sikerült azért egyből nyerni, de valahogy visszahozta a csapat bukó állásról










igen, fletcher aki a capre ment az 100 hp-n volt mikor eltűnt, rámehettem volna, de akkor felspotolnak, ha ki is lövöm akkor capelni nem tudtam volna és nagy eséllyel én is megyek a dd után. Radarok miatt nem tudtam befoglalni a capet fent, vagyis radar + a visszatérő ibuki okozta a gondot. Utána rámentem a menekülő bimarckra, természetesen nem tlaáltam el, mert elfele ment tőlem és piszok lassúak ezek az amcsi torpedók. Majd ivssza capre, párat belelőttem ibukiba, majd hipperbe mielőtt bacepeltem azt a bázist amit először akartam (ilt sikerült is utána, csak elmentem onnan és befoglalták). De pf, kell ifhe? Musashit 2k hp-ról alig bírtam lelőni, habár macera volt, hogy 10km-re volt és a lövedékek elég lassan szállnak nagy ívben....

CHung mu is ilyen, mi? :dry:
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #58913 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Pan-Asian Rombolók
Fushun :) Jó dolog ez a mélyvízi torpedó,800 méterről észlelhető csak szóval ha jól céloztam nem igazán kerüli ki.Bár a japán DD-k jobb álcája néha meglep de viszont a tűzereje jobb csak a torpedóikra kell figyelnem.Azért a HE-vel lőtt 7 cita meglepett :blink: a Ranger ennyire érzékeny rá?





És igen megint csak lőttem :whistle: de csak kigyújtom ha már egy torpit beszedett ;) csak kár hogy pár száz HP-ról kicsapták az Aobát :angry:
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk, Mcarthur73, Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.347 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.