Szovjet cirkálók

Több
8 éve 2 hete #19052 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók

BigaC írta: ...kissé összezavarodtam a célzással kapcsoltban, minden célkereszt mást mutat :)...


Ugyanezért használok már egy ideje csak alap célkeresztet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hete #19055 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók

Szete58 írta:

BigaC írta: ...kissé összezavarodtam a célzással kapcsoltban, minden célkereszt mást mutat :)...


Ugyanezért használok már egy ideje csak alap célkeresztet.


és ezt az újat hogyan? :) (amin itt vegyesen 15 vagy 20km-t látunk)
nekem eddig úgy tűnt, az osztások alapján lehetett számolni max zoom-on.
a régi alap célzón és most a Krab-on is, ha 10sec-re írja a becsapódási időt, tényleg kb 10 felé kell céloznom az osztáson és jó lesz.
de az új standard-on 20km van kb azon a helyen, tehát máshogy kéne használni, de hogy... valaki, lehet, hogy te említetted, hogy ez mintha max zoom - 1 szinten működne jól.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hete #19058 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók

BigaC írta:

Szete58 írta:

BigaC írta: ...kissé összezavarodtam a célzással kapcsoltban, minden célkereszt mást mutat :)...


Ugyanezért használok már egy ideje csak alap célkeresztet.


és ezt az újat hogyan? :) (amin itt vegyesen 15 vagy 20km-t látunk)
nekem eddig úgy tűnt, az osztások alapján lehetett számolni max zoom-on.
a régi alap célzón és most a Krab-on is, ha 10sec-re írja a becsapódási időt, tényleg kb 10 felé kell céloznom az osztáson és jó lesz.
de az új standard-on 20km van kb azon a helyen, tehát máshogy kéne használni, de hogy... valaki, lehet, hogy te említetted, hogy ez mintha max zoom - 1 szinten működne jól.


ezért jobb az alap :) szokd meg, aztán nem lesz tobb gondod soha...

az új nyujtott skála jobb egyébként, szokni kell, de rombolora /messzire cirkalora sokkal jobb...

a te "képleted" csak a saját agyuval számol, hol teszed bele a celpontok sebesseget ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hete #19059 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
erről beszéltünk már korábban, a cél sebességével korrigálni kell természetesen. (azok a számok az adott típus max sebességéhez értendőek, és nem az ujjamból szoptam, egy WG videóban volt talán)
de az új standard max zoom-on 20km-es beosztás van, ahol korábban a 10 volt az nem kerek valahogy.
itt értetlenkedünk rajta:
www.wows.hu/index.php/forum/kerdesek-val...des?start=2130#19015

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hete #19060 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
max zoomnál vegyétek azt is számitásba hogy többféle zoom van, mivel állitható, többféle lehet a maximum. én ozt töltöttem le amelyik a jacktor félében van, s nem volt gondom a skálával... 1366 a kép szélessége nálam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hete #19061 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
Szerintem meg ne töltsetek le zoomot... ha elláttok a Holdig, a Napig, sőt a Tejútig is olykor, az a nyamvadt 15-20 km is megy... arról nem is beszélve, hogy öt-tíz naponként nem kell újra zoom modra vadászni... addig meg nélküle újra lőni tanulni, utána meg vele megint, majd pár nap múlva megint elölről... az álgyúk meg amúgy is hordoznak szanaszét... inkább memorizáljátok a hajók sziluettjeit, nyomdokvizét, a füstjét ésatöbbi... dixit!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SgtBala

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.291 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.