Szovjet cirkálók

Több
8 éve 2 hete #19069 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
nem az a bajom, hogy a standard nem volt jó, én sokáig azt használtam.
annyi csak a gondom, hogy az újabb 20km skálájút nem tudom, hogy használjam.
a régin tudtam számolgatni, ezen nem.
a Krab amúgy nem zoom, csak egy más célkereszt grafika. zoom modot nem töltöttem le, nem akartam még jobban megkavarni a dolgot. :)

(miért akarok annyira számolgatni? :) mert közelharcban nem számolgatok a skálán, érzésből/tapasztalatból saccolok, ami vagy bejön, vagy nem. ilyenkor szeretem, ha van egy pár biztos távoli találatom is, a skálán kiszámolva. )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hete #19080 Írta: Get200
Get200 válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
A repülési időt írja a skálára. Ha 10mp alatt ér oda a lövedék akkor a 10es skálához kell állítani a célt + a célpont sebessége... mi ebben olyan nehéz? Ugyanannak a hajónak ugyanakkora a max sebessége. Ha nem padlógázzal megy azt látni a kéményen.. Közelharcban is írja a repülési időt de ott ilyen 1-2-3-4 másodpercek.. mit kell itt számolgatni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hete #19081 Írta: Get200
Get200 válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
Fura jószág ez a Kutuzov.. Ha nem gyújt akkor csak festékcsesztetésre jó a HE..


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hete #19082 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
Nem közelharcban akar BigaC számolgatni, ezt írta is. A számolgatásnak amúgy én sem vagyok valami nagy híve, mert hiába áll a legoptimálisan helyen a célkereszt a lövés pillanatában, a lőszer úgyis oda csapódik be, ahova az RNG istenei akarják - ma pl. az egyik lövedékem a lecsapódás alsó harmadában megváltoztatta az ívét, és szinte egyenes vonalban, kb. 45 fokos szögben eltért jobbra. Ha nem a saját szememmel látom, nem hiszem el - egyébiránt igy sem akarom elhinni... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hete #19090 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók

Get200 írta: A repülési időt írja a skálára. Ha 10mp alatt ér oda a lövedék akkor a 10es skálához kell állítani a célt + a célpont sebessége... mi ebben olyan nehéz? Ugyanannak a hajónak ugyanakkora a max sebessége. Ha nem padlógázzal megy azt látni a kéményen.. Közelharcban is írja a repülési időt de ott ilyen 1-2-3-4 másodpercek.. mit kell itt számolgatni?


másik topikban ott a montázs az összehasonlításról. de ahogy Szete58 írja, messzire szoktam számolgatni.
www.wows.hu/index.php/forum/kerdesek-val...des?start=2130#19015
máshol van a 10km-es osztás a különböző sávokon, de még a standard régi és meghosszabbított változatán is. tehát akkor melyik 10 az igaz, mert nem esnek egy helyre?
tapasztalatom szerint a régi standard-el és a Krab-al kb. kijön ez számítás, amit a fenti topikban vesézgettünk, de az új standardnál ott a 20km van és az biztos nem jó szerintem, legalábbis max zoomon.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hete #19091 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók

Szete58 írta: Nem közelharcban akar BigaC számolgatni, ezt írta is. A számolgatásnak amúgy én sem vagyok valami nagy híve, mert hiába áll a legoptimálisan helyen a célkereszt a lövés pillanatában, a lőszer úgyis oda csapódik be, ahova az RNG istenei akarják - ma pl. az egyik lövedékem a lecsapódás alsó harmadában megváltoztatta az ívét, és szinte egyenes vonalban, kb. 45 fokos szögben eltért jobbra. Ha nem a saját szememmel látom, nem hiszem el - egyébiránt igy sem akarom elhinni... :)


így van, bár a sok löveggel körbe lehet lőni azt a helyet, amit az osztás mutat, valamelyik csak talál.
legalább egy támpont.
közelharcban idő se nagyon van számolgatni, ott úgyis érzésből/reflexből lő az ember és ha jól ismeri a hajót/mivel kell korrigálni, ott nehezebb hibázni.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.261 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.