Brit cirkálók

Több
7 éve 1 napja #38118 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Angol cirkálók

SgtBala írta: Mai kedvencem :) Első percben a Tirpitz egyetlen lövedéke eltalálta az orrom tolatás közben, Game Over :D



ehh a big bada bumm érzés.... csak a farok másik végén :evil: :woohoo: holnap és holnap után be van tervezve a Neptun kifejlesztése, asszem tudom miről beszélsz, de a Fiji, az... az egy dög, az Edinburg szintén egy dög, és ami utána jön, az ...állat :P :love: :love: szóval ne add fel :love: :P B)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38305 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
...és meg van.. azaz ki van fejlesztve.....viszlát Edinburg, jó hajó voltál és voltak szép közös élmények, együtt :silly: de a Neptun, az a vizek istenének haragja... és kell nekem. :love:
Vagy is még kell pár milla kredit :unsure: de addig is, a tapasztalatok érdekelnének a tapasztaltaktól :woohoo: nyugi, nézem majd videókat, de egy rövid összegzés jöhetne, akár több embertől is! Több szem többet lát, tapasztal.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 11 hónapja #38392 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
a superconténernek köszönhetöen
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #38474 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
A kifejlesztést követő várakozás meghozta gyümölcsét, a várva várt hajó beállt a kikötőbe :love:
Hölgyek s urak, bemutatom Önöknek flottám új brit hajóját a NEPTUN cirkálót.
Megvallom őszintén nagyon vártam, és számomra sokat jelent az első csata élménye, amely nem lett rossz, úgy, hogy csak a kapitányi skillek fehérek, minden más full stock. A torony forgás lassú, szóval valszeg gondolkodom a töltés gyorsító levételén és még ott is megtolni a frgást, igaz az némi töltés lassulással jár.

pg



Utolsó szerkesztés: 6 éve 11 hónapja GaiusHun által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vcsaba1968, BigaC

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38679 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
A Fiji-t megtartottam olyan futok veled időnként pár kört hajónak,és bakker, ez a hajó ott van a szeren. Bár hozzá fűzöm, az elmúlt két nap wg átkát még ez a hajó sem tudta megtörni, na de most a győzelemé a szó :evil: ráadásként 9. tierben alkottunk nagyot :love:




A következő felhasználók mondtak köszönetet: vcsaba1968, BigaC, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #39021 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
Gondoltam eladom és lejátszom az utolsó kört vele úgyis ritkán fut ki a kikötőből.
Erre...
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun, Szete58, llw99, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.263 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.